Николаевская областная
государственная администрация
официальный сайт

Областная государственная администрация

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Взаємодія з громадськістю

Запобігання проявам корупції

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Європейська інтеграція

Доступ до публічної інформації

Адміністративні послуги

Центр надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищение власти

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Консультації з громадськістю

Офіс розвитку Миколаївщини

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Євроатлантична інтеграція

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
15 Мая 2019

Тема: Події

Реалізація кожної програми потребує певного часу. І якщо не виділити кошти в травні, то до кінця року їх просто ніхто не встигне використати.

На цьому наголосив заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації Олександр Кушнір в ефірі одного з місцевих телеканалів, коментуючи найближчу сесію обласної ради та винесені на неї зміни до бюджету на 2019 рік.

«Перш за все, хочу зазначити, якщо ви проаналізуєте останні 8-10 років,  в цей період завжди відбуваються сесії. Це сесії, коли відбувається перерозподіл державних субвенцій, направлення на різноманітні програми. Чому? Тому що реалізація кожної програми потребує певного часу. І якщо не виділити кошти в травні, то до кінця року їх просто ніхто не встигне використати. І ці кошти залишаться, як, на жаль, буває в деяких бюджетах, просто невикористаними», - зазначив заступник голови Миколаївської ОДА.

Олександр Кушнір відзначив, що на розгляд депутатів обласної ради виноситься ряд суспільно важливих питань, фінансування яких є надважливим для жителів області та громад у цілому.

«У нас, зокрема, є проблема інсуліну. Не вистачало коштів, ми в цьому бюджеті заклали кошти – повну потребу на забезпечення громадян Миколаївської області по всіх громадах інсуліном. Друге – на підвищення заробітної плати. Третє - це на Нову українську школу. Це придбання дидактичних матеріалів, придбання парт. І громадам зараз потрібно виділяти ці кошти, щоб до першого вересня вони встигли реалізувати. Крім того, у нас є прекрасно започатковані з більшістю депутатів обласної ради конкурси мікропроектів, конкурси ОТГ і їх зараз потрібно реалізовувати. Це процес, який постійно відбувається в один і той самий час», - розповів Олександр Кушнір.

Олександр Кушнір також додав, що для нього є незрозумілим деструктивна позиція окремих депутатів різних рівнів, які в гонитві за політичними рейтингами намагаються ввести в оману людей під різними приводами.

«На жаль, чомусь зараз в погоні, щоб нагадати про себе  деякі депутати намагаються ввести в оману людей під різними приводами. Але якщо зараз не провести зміни до бюджету, то весь соціальний напрямок в принципі зупиниться, а це є нелогічно і незрозуміло - чому люди повинні страждати через те, що той чи інший політик хоче зняти політичний бал?», - сказав він.

Заступник голови ОДА наголосив, що бюджет формується не за один день, і кожен депутат мав можливість внести свої пропозиції.

«Будь-який бюджет формується довгий період часу. Тобто від бюджету до бюджету приходять пропозиції, приходять різного роду заявки, в яких вказують, яка є проблематика, що потрібно вирішити – там потрібно водозабезпечення, там потрібно футбольне поле, там потрібно підвищення заробітної плати. І ті депутати, які активні, пишуть відповідні звернення з проханням врахувати ці пропозиції в бюджеті», - заявив Олександр Кушнір.

Нагадаємо, що усі ОТГ Миколаївщини закликали депутатів облради підтримати зміни до бюджету.Все новости  →