Николаевская областная
государственная администрация
официальный сайт

Областная государственная администрация

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Взаємодія з громадськістю

Запобігання проявам корупції

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Європейська інтеграція

Доступ до публічної інформації

Адміністративні послуги

Центр надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищение власти

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Консультації з громадськістю

Офіс розвитку Миколаївщини

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Євроатлантична інтеграція

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
17 Мая 2019

Тема: Події

17 травня в базовому медичному коледжі відбулись традиційні щорічні урочистості на честь Дня медичної сестри, що відзначається 12 травня. З привітальним словом до присутніх звернувся заступник голови облдержадміністрації Олександр Трайтлі. Він вручив грамоти облдержадміністрації кращим з кращих медичних сестер. Від імені управління охорони здоров’я ОДА з привітанням виступила заступник начальника Людмила Чинякова, яка вручила нагороди від управління охорони здоров’я облдержадміністрації, відзначивши, що труд медичних сестер неоціненний та необхідний в усі часи.

Приєднались до привітань і депутат обласної ради, радник голови обласної ради Світлана Гладун, начальник УОЗ ММР Ірина Шамрай, президент асоціації медичних сестер, головній медичній сестрі Миколаївської області Надія Шульгіна, заступник голови обкому профспілки Оксана Смалько. Винуватців урочистостей очікував святковий концерт, підготовлений студентами та викладачами медичного коледжу. Нагадаємо, що вперше ідея святкування Міжнародного дня медичної сестри з’явилася ще в 1953 році, але відзначати його почали з 1965-го. В 1974 році Міжнародна рада медсестер (ІСN) ухвалила офіційне рішення відзначати Міжнародний день медсестри 12 травня, в день народження Флоренс Найтінгейл (1820-1910) – англійської сестри милосердя, організаторки служби сестер милосердя і системи підготовки кадрів середнього і молодшого медичного персоналу у Великобританії.Все новости  →