Николаевская областная
государственная администрация
официальный сайт

Областная государственная администрация

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Взаємодія з громадськістю

Запобігання проявам корупції

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Європейська інтеграція

Доступ до публічної інформації

Адміністративні послуги

Центр надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищение власти

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Консультації з громадськістю

Офіс розвитку Миколаївщини

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Євроатлантична інтеграція

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
20 Мая 2019

Тема: Події

Про порядок надання фінансової підтримки громадським організаціям, діяльність яких має соціальну спрямованість, на конкурсній основі, а також терміни та умови для учасників йшла мова на нараді під керівництвом заступника голови Миколаївської ОДА Олександра Трайтлі та представників громадськості у понеділок, 20 травня.

Як повідомила директор департаменту соціального захисту ОДА Оксана Єльчієва, відповідне оголошення про затвердження Порядку та реєстрація в юстиції буде розміщено в газеті «Рідне Прибужжя», далі громадські організації матимуть змогу подати заявки на участь у конкурсному відборі для отримання фінансової підтримки.

«На сьогоднішній день у нас є Порядок надання фінансової підтримки громадським організаціям, діяльність яких має соціальну спрямованість. Цей порядок затверджений розпорядженням голови Миколаївської обласної державної адміністрації та зареєстрований в територіальному управлінні юстиції», - відзначила Оксана Єльчієва.

За її словами, після подачі заявок буде відбуватися конкурс в два етапи:

І – члени конкурсної комісії індивідуально оцінюють конкурсні пропозиції на відповідність запланованих заходів пріоритетним завданням, визначеним в оголошенні про проведення конкурсного відбору;

ІІ – відкритий захист конкурсної пропозиції здійснює керівник або уповноважений представник громадської організації.

Далі на підставі рішення конкурсної комісії департамент укладає договори з громадськими організаціями, визначених переможцями конкурсу.

При цьому, укладання договору з громадськими організаціями про надання фінансової підтримки ГО на 1 рік (в межах бюджетного року) здійснюється в установленому законодавством порядку.

Загалом для надання фінансової підтримки громадським організаціям, діяльність яких має соціальну спрямованість на 2019й рік  передбачено більше 3,2 млн грн.Все новости  →