Николаевская областная
государственная администрация
официальный сайт

Областная государственная администрация

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Взаємодія з громадськістю

Запобігання проявам корупції

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Європейська інтеграція

Доступ до публічної інформації

Адміністративні послуги

Центр надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищение власти

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Консультації з громадськістю

Офіс розвитку Миколаївщини

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Євроатлантична інтеграція

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
21 Мая 2019

Тема: Події

Сьогодні, 21 травня на Миколаївщині проходять командно-штабні навчання з територіальної оборони. До навчань залучено керівний склад оперативного командування «Південь», посадові особи військових комісаріатів Миколаївської області, представники Державної служби з надзвичайних ситуацій, військової прокуратури, Національної поліції України, Служи безпеки України, Військової служби правопорядку та представники органів державної влади.

За словами керівника навчання - заступника командувача військ оперативного командування «Південь» з територіальної оборони, командно-штабні навчання відбудуться у два етапи. На першому етапі військове командування на підставі моделювання змін в оперативній обстановці уточнять плани заходів з територіальної оборони, на другому етапі відбудеться практична фаза навчань.

Генерал-майор Бронеслав Жуковський зазначив: «Наша головна задача – це виробити єдині погляди на порядок підготовки та ведення територіальної оборони та підвищити злагодженість у роботі штабів територіальної оборони, рівень взаємодії між органами державної влади, органами місцевого самоврядування та органами військового управління».

Перший заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації  В’ячеслав Бонь зауважив, що враховуючи важливе стратегічне значення Миколаївської області, а саме: великої кількості промислових об’єктів, морських торгівельних та річкових портів, Южно-Української АЕС, розвинутої системи автомобільних та залізничних сполучень, навчання з підрозділами територіальної оборони мають дуже велике значення для захисту області у разі збройної агресії або збройного конфлікту.

Військовий комісар Миколаївського обласного військового комісаріату Сергій Іванов довів порядок організації виконання завдань територіальної оборони та звернув увагу на важливість цих заходів для Миколаївської області.

У ході роботи заступник командувача військ оперативного командування «Південь» з територіальної оборони зазначив: «У цілому захід проходить організовано, усі посадові особи працюють як одна команда. Впевнений, що всі поставлені завдання в ході навчань будуть виконані, а учасники навчань здобудуть стійкі навики та практичні вміння».

Командно-штабні навчання на Миколаївщині триватимуть до 23 травня.

 

За інформацією Миколаївського ОВКВсе новости  →