Николаевская областная
государственная администрация
официальный сайт

Областная государственная администрация

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Взаємодія з громадськістю

Запобігання проявам корупції

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Європейська інтеграція

Доступ до публічної інформації

Адміністративні послуги

Центр надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищение власти

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Консультації з громадськістю

Офіс розвитку Миколаївщини

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Євроатлантична інтеграція

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
11 Июня 2019

Тема: Події

У понеділок, 10 червня, відбулося чергове засідання енергетичного штабу під керівництвом заступника голови обласної державної адміністрації Валентина Гайдаржи.

В ході засідання до відома присутніх доведено інформацію про проведення  лінійним управлінням магістральних газопроводів «Харківтрансгаз» в період 19-20 червня планових робіт з ремонту магістральних мереж газопостачання від ГРС «Березанка».

ПАТ «Миколаївгаз» доручено терміново підготувати перелік бюджетних установ для організації  взаємодії з органами місцевого самоврядування по організації роботи соціально важливих об’єктів в умовах тимчасової відсутності газопостачання.

Крім того, управлінню ЖКГ Миколаївської облдержадміністрації доручено спільно з  ТОВ «Миколаївгаззбут», ПАТ «Миколаївгаз» та Головним управлінням казначейства Миколаївської області, за участі головних розпорядників коштів обласного та міського бюджетів провести окремий розгляд питання щодо запровадження  нового виду послуги за приєднання для визначення алгоритму дій в зв’язку з необхідністю внесення змін до бюджетної класифікації відповідних видатків.

 Також, в ході засідання, з боку департаменту ЖКГ Миколаївської міської ради проінформовано про оголошення процедури торгів на проведення експертного посвідчення ліфтового господарства.


 З боку теплопостачальних підприємств і КП «Миколаївводоканал» озвучені доповіді про поточний стан підготовки до роботи в опалювальний сезон, який відповідає рівню 30%.Все новости  →