Николаевская областная
государственная администрация
официальный сайт

Областная государственная администрация

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Взаємодія з громадськістю

Запобігання проявам корупції

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Європейська інтеграція

Доступ до публічної інформації

Адміністративні послуги

Центр надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищение власти

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Консультації з громадськістю

ПОВІДОМ ПРО КОРУПЦІЮ

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Євроатлантична інтеграція

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
09 Августа 2019

Тема: Події

У п’ятницю, 9  серпня, у ході засідання Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг було підтримано внесення змін до Інвестиційної програми АТ «Миколаївобленерго» на 2019 рік, згідно з якими планується будівництво повітряної лінії електропередачі.

Як відзначив виконувач обов’язків голови облдержадміністрації В’ячеслав Бонь, заходи нададуть можливість вивести з технологічної схеми електропостачання потужностей Миколаївської філії  ДК РРТ, яка скорочує обсяги виробництва і має заборгованість за послуги, що провокує випадки попередження про відключення від електропостачання, а також створити незалежну схему електропостачання споживачів від об’єктів АТ «Миколаївобленерго».

Нагадаємо, що питання недопущення дестабілізації енергопостачання населення села Луч неодноразово піднімалося на обласному рівні. Саме облдержадміністрацією було запропоновано АТ «Миколаївобленерго» ініціювати перед Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг внесення відповідних змін до інвестиційної Програми на 2019 рік для якнайскорішого будівництва і введення в експлуатацію незалежної повітряно-кабельної лінії для енергозабезпечення населення та об’єктів соціальної сфери села Луч.Все новости  →