Николаевская областная
государственная администрация
Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.

21 Сентября 2019

Тема: Події

Із самого ранку біля водної станції Національного університету кораблебудування зібралися яхтсмени, студенти вузу, викладачі і щирі поціновувачі вітрильного спорту. Так, 21 вересня у Миколаєві стартувала традиційна регата на Кубок імені адмірала Макарова - 2019.

"Заслуги адмірала Макарова у мореплаванні, є національним надбанням для України. Саме 70 років тому нашому університету було присвоєно ім'я адмірала Степана Йосиповича Макарова, тому сьогоднішню регату ми присвячуємо саме цій даті", - повідомляють організатори.

Привітали учасників сьогоднішніх змагань і побажали попутного вітру почесні гості регати - керівництво області та міста, випускники університету.

Від облержадміністрації успіхів і перемог яхтсменам побажали директор департаменту оcвіти і науки ОДА Олена Удовиченко та начальник управління молоді і спорту - Віктор Гінкул.

"Друзі, за дорученням голови Миколаївської обласної державної адміністації Олександра Стадніка вітаю вас з цією подією. Дякую за те, що ви підтримуєте давні традиції. Чудово, що кожного разу до проведення та участі у регаті долучається наша молодь. Бажаю вам міцного здоров'я, робити свою справу з великою любов'ю, приємних вражень та гарного вітру", - звернулась до присутніх Олена Удовиченко.

"Від імені всієї великої спортивної родини Миколаївщини я вітаю вас зі святом. Бажаю перемог у спорті, навчанні, житті", - зазначив Віктор Гінкул.Все новости  →