Николаевская областная
государственная администрация
официальный сайт

Областная государственная администрация

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Взаємодія з громадськістю

Запобігання проявам корупції

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Європейська інтеграція

Доступ до публічної інформації

Адміністративні послуги

Центр надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищение власти

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Консультації з громадськістю

Офіс розвитку Миколаївщини

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Євроатлантична інтеграція

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
21 Сентября 2019

Тема: Події

Із самого ранку біля водної станції Національного університету кораблебудування зібралися яхтсмени, студенти вузу, викладачі і щирі поціновувачі вітрильного спорту. Так, 21 вересня у Миколаєві стартувала традиційна регата на Кубок імені адмірала Макарова - 2019.

"Заслуги адмірала Макарова у мореплаванні, є національним надбанням для України. Саме 70 років тому нашому університету було присвоєно ім'я адмірала Степана Йосиповича Макарова, тому сьогоднішню регату ми присвячуємо саме цій даті", - повідомляють організатори.

Привітали учасників сьогоднішніх змагань і побажали попутного вітру почесні гості регати - керівництво області та міста, випускники університету.

Від облержадміністрації успіхів і перемог яхтсменам побажали директор департаменту оcвіти і науки ОДА Олена Удовиченко та начальник управління молоді і спорту - Віктор Гінкул.

"Друзі, за дорученням голови Миколаївської обласної державної адміністації Олександра Стадніка вітаю вас з цією подією. Дякую за те, що ви підтримуєте давні традиції. Чудово, що кожного разу до проведення та участі у регаті долучається наша молодь. Бажаю вам міцного здоров'я, робити свою справу з великою любов'ю, приємних вражень та гарного вітру", - звернулась до присутніх Олена Удовиченко.

"Від імені всієї великої спортивної родини Миколаївщини я вітаю вас зі святом. Бажаю перемог у спорті, навчанні, житті", - зазначив Віктор Гінкул.Все новости  →