Николаевская областная
государственная администрация
официальный сайт

Областная государственная администрация

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Взаємодія з громадськістю

Запобігання проявам корупції

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Європейська інтеграція

Доступ до публічної інформації

Адміністративні послуги

Центр надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищение власти

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Консультації з громадськістю

ПОВІДОМ ПРО КОРУПЦІЮ

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Євроатлантична інтеграція

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
09 Октября 2019

Тема: Події

У середу, 9 жовтня, заступник голови обласної державної адміністрації Валентин Гайдаржи провів робочу нараду з керівниками енергопостачальних підприємств з питань підготовки до початку опалювального сезону.

Було поінформовано, що перша хвиля похолодання зумовила старт опалювального сезону в окремих закладах бюджетної сфери. Наразі запрацювали 42 котельні, за необхідності періодично підключаються до тепла близько 60 ДНЗ, 68 навчальних та 6 медичних закладів.

В періодичному режимі розпочато опалення окремих бюджетних закладів в містах і районах області. В сфері централізованого теплопостачання запущено опалення об’єктів соціальної сфери в Южноукраїнську, де теплоносій поступає від ВП ЮУАЕС. Для задоволення потреб закладів сфери охорони здоров’я в роботі знаходяться 4 котельні ОКП «Миколаївоблтеплоенерго». 

Окремо відзначено, що наразі існує заборгованість споживачів перед теплопостачальними підприємствами за спожиті послуги, яка дорівнює близько 150 млн. грн. З огляду на це, теплопостачальні організації звертаються з проханням до боржників щодо необхідності оплати останніми  раніше спожитих послуг теплопостачання, що дозволить придбати обсяги природного газу у подальшому і забезпечить належне проходження опалювального сезону.

Представники Миколаївської міської ради повідомили, що наразі надійшла незначна кількість звернень щодо початку опалювального сезону, однак вони не носять масового характеру. Зазначено, що на постійному контролі перебуває щоденний моніторинг дотримання санітарних т температурних норм в усіх, в першу чергу ургентних, лікувальних  закладах, а також закладах освіти.

Наостанок наголошено, що масовий початок опалювального сезону буде зумовлений необхідністю додержання фактору температурного режиму +8 градусів за Цельсієм і нижче протягом трьох діб, чого в області поки зафіксовано не було. Однак, за прогнозом Укргідрометцентру, найближчим часом на території області очікується суттєве підвищення температур, яке, згідно дострокового прогнозу, має утриматися до кінця жовтня.Все новости  →