Николаевская областная
государственная администрация
официальный сайт

Областная государственная администрация

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Взаємодія з громадськістю

Запобігання проявам корупції

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Європейська інтеграція

Доступ до публічної інформації

Адміністративні послуги

Центр надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищение власти

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Консультації з громадськістю

ПОВІДОМ ПРО КОРУПЦІЮ

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Євроатлантична інтеграція

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
14 Октября 2019

Миколаївщина відзначає День захисника України

Тема: Події

Сьогодні, 14 жовтня, на Соборній площі відбулися масштабні святкові заходи до Дня захисника України, до участі в яких долучилися тисячі миколаївців.

Святкування розпочалося урочистого підняття на Державного Прапору України та патріотичного Маршу Захисників у складі військовослужбовців місцевих військових частин, співробітників національної поліції та ДСНС, Національної гвардії, учасників АТО, волонтерів та членів родин загиблих воїнів.

У своєму вітальному слові голова облдержадміністрації Олександр Стаднік відзначив, що 14 жовтня є символом нерозривного зв'язку усіх поколінь захисників рідної землі, приводом для всіх ще раз пригадати свою історію, наш героїчний шлях до незалежності, мужність і самопожертву тисяч захисників, які гинули і продовжують гинути за Україну.

«Низький уклін оборонцям України усіх часів. Щирі вітання кожному, хто і сьогодні несе нелегку військову службу. Безмежна вдячність рідним та близьким наших захисників за розуміння, любов та підтримку. Від усього серця бажаю усім вам міцного здоров’я, радості й добра, родинного затишку та злагоди в домівках! А головне - мирного неба над головою!», - привітав присутніх Олександр Стаднік.

У рамках свята на Соборній площі проведено виставку техніки та озброєння військових частин і силових служб. Для дітей і молоді відбувся безкоштовний квест “ЗахисТИ”, організований силами учасників АТО/ООС і внутрішньо переміщених осіб за підтримки канадського благодійного фонду “Стабілізейшен Суппорт Сервісез”.

Святкування продовжиться впродовж цілого дня та завершиться увечері безкоштовним концертом українського рок-гурту “БеZ Обмежень” на центральній площі міста.Все новости  →