Николаевская областная
государственная администрация
официальный сайт

Областная государственная администрация

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Взаємодія з громадськістю

Запобігання проявам корупції

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Європейська інтеграція

Доступ до публічної інформації

Адміністративні послуги

Центр надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищение власти

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Консультації з громадськістю

ПОВІДОМ ПРО КОРУПЦІЮ

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Євроатлантична інтеграція

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
07 Ноября 2019

Олександр Стаднік вручив рятувальникам сертифікат на техніку та спеціальне аварійно-рятувальне обладнання

Тема: Події

У четвер, 7 листопада, голова Миколаївської облдержадміністрації Олександр Стаднік взяв участь в практичних відпрацюваннях, що проводились ГУ ДСНС України в Миколаївській області з метою перевірки готовності особового складу та спецтехніки на можливі надзвичайні ситуації зимового періоду, забезпечення роботи в складних погодних умовах.
Під час урочистого відкриття заходу Олександр Стаднік вручив рятувальникам сертифікат на техніку та спеціальне аварійно-рятувальне обладнання.

Так, відповідно до Цільової програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру Миколаївської області на 2019-2023 роки ГУ ДСНС України в Миколаївській області відтепер має в користуванні гідроцикл, 6-місний гумовий човен з двигуном, підводний металошукач Fisher CZ-21, обладнання (персональні системи попередження і безпеки), система відеоспостереження (роботизована ІР камера із оптичним зумом, відеореєстратор, Cloud (збереження даних), конференцкамера Logitech, Meet Up, Conference Cam; персональний комп’ютер HP260G2DM, монітор. Також на суму 600 тис. грн. поповнено матеріальний резерв області з пально-мастильних матеріалів.

«Радий особисто вручати сертифікат рятувальникам Миколаївщини на відповідну техніку та обладнання, яке спроможне своєчасно забезпечити підрозділи якісним телекомунікаційним зв'язком, допомогти у виконанні першочергових робіт з рятування людей на водній акваторії, проведенні спеціальних заходів з розмінування території нашого краю. Сподіваюсь, що ці надбання допоможуть у вашій нелегкій праці по виконанню завдань за призначенням», - сказав голова Миколаївської ОДА.

Зазначимо також, що в ході практичних відпрацювань було вручено нагороджено переможців конкурсу серед рятувальних підрозділів області «На краще оснащення спеціального аварійно-рятувального автомобіля».Все новости  →