Николаевская областная
государственная администрация
официальный сайт

Областная государственная администрация

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Взаємодія з громадськістю

Запобігання проявам корупції

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Європейська інтеграція

Доступ до публічної інформації

Адміністративні послуги

Центр надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищение власти

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Консультації з громадськістю

ПОВІДОМ ПРО КОРУПЦІЮ

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Євроатлантична інтеграція

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
27 Декабря 2019

Тема: Події

У четвер, 26 грудня, голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олександр Стаднік представив новопризначеного очільника Вітовської РДА Юрія Дзюбу.

Очільник області побажав новому голові РДА успіхів у роботі та нагадав, що першочерговим для нього має бути добробут жителів Вітовщини.

«Юрій Миколайович скористався можливістю, що надає програма Президента України Володимира Зеленського LIFT. Відбір був чесний й неупереджений. Поставив перед Юрієм Миколайовичем ряд завдань, які є пріоритетними та стосуються дорожньої інфраструктури, будівництва та приведення до існуючих норм соціальних об’єктів таких, як школи, дитсадки, лікарні тощо. Виконання поставлених завдань будемо контролювати, але й допомагати також будемо, адже тільки працюючи єдиною командою зможемо зробити Миколаївщину заможною та сильною!», - прокоментував голова Миколаївської ОДА Олександр Стаднік.

У своєму виступі новопризначений голова РДА наголосив, що несе велику відповідальність за роботу, за те, що буде відбуватися в районі та пообіцяв докласти максимум зусиль для вирішення першочергових проблем життєдіяльності району.

Зазначимо, що Юрія Миколайовича Дзюбу призначено головою Вітовської районної державної адміністрації Розпорядженням Президента України №581/2019-рп від 23 грудня 2019 року.Все новости  →