Николаевская областная
государственная администрация
официальный сайт

Областная государственная администрация

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Взаємодія з громадськістю

Запобігання проявам корупції

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Європейська інтеграція

Доступ до публічної інформації

Адміністративні послуги

Центр надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищение власти

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Консультації з громадськістю

ПОВІДОМ ПРО КОРУПЦІЮ

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Євроатлантична інтеграція

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
14 Февраля 2020

Тема: Події

У п’ятницю, 14 лютого, виконувач функцій і повноважень голови облдержадміністрації, заступник голови облдержадміністрації Тетяна Стахевич, представники правоохоронних органів та профільних служб області взяли участь у відео-селекторній нараді під головуванням Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука.
 
На початку роботи Олексій Гончарук закликав представників влади на місцях спільно з правоохоронними органами зосередити увагу на виконанні завдання Президента України Володимира Зеленського щодо протидії тіньовому обігу алкогольної продукції. 
 
При цьому, Прем’єр-міністр відзначив, що йдеться в жодному разі не про тиск на малий бізнес. Завдання полягає у виявленні організованих злочинних груп, які отримують серйозні прибутки, ставлячи під загрозу життя людей.
 
Зазначимо, що на виконання доручення Президента, розпорядженням голови Миколаївської обласної державної адміністрації Олександра Стадніка від 13.02.2020 № 30-р вже створено міжвідомчу регіональну робочу групу для проведення спільних заходів з метою посилення боротьби із нелегальним виробництвом, обігом, зокрема ввезенням, зберіганням, транспортуванням, реалізацією алкогольної продукції та марок акцизного податку для алкогольних напоїв у Миколаївській області.
 
Крім того, у ході наради Олексій Гончарук надав доручення головам ОДА відпрацювати на обласному рівні питання легалізації зайнятості населення, зокрема, долучитися до анонсованої загальнонаціональної інформаційної кампанії з вищезазначеного питання.
 
Також Прем’єр-міністр поінформував, що по Україні визначено перелік з 30 найбільших підприємств-боржників із виплати заробітної плати працівникам. Він закликав місцеву владу спільно з органами Державної служби охорони праці, податкової служби відпрацювати ситуацію по кожному підприємству та вжити необхідних заходів для отримання працівниками чесно зароблених коштів.
 
Наприкінці селекторної наради  увагу присутніх акцентовано ще на таких важливих питаннях, як організація якісного дитячого харчування, впровадження централізованого обігу деревини та активізація процесу реформування медичної галузі в регіонах.


Все новости  →