Николаевская областная
государственная администрация
Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.

Мінцифри показало мапу порушення правил самоізоляції

09 Апреля 2020

Тема: Події

Мінцифри звернулося до операторів мобільного зв’язку з проханням надати деперсоніфіковані дані про абонентів, що повернулися з роумінгу з низки країн з пандемією. Наразі є мапа з абонентами, що переткнули кордон починаючи з 17 березня. Мінцифри отримує від операторів мобільного зв’язку Big Data про більш ніж пів мільйона людей. На основі цих даних створюється мапа, якою можуть користуватись РНБО та МОЗ.

За допомогою аналізу великого обсягу даних були визначені населені пункти, у яких мешкають люди, що повернулись із-за кордону та найменше дотримувались карантину – найменше перебувають на самоізоляції протягом 14 днів після приїзду. Жовтогарячий – 50-200 людей не дотримувались карантину. Червоний – понад 200.

При цьому у великих містах беруться дані на площі 500 на 500 метрів.

Наголошуємо, що дані від мобільних операторів не містять жодної персональної інформації.

Мапу використовуватимуть для оцінки рівня дотримання карантину особами, що мають високий ризик бути носіями COVID-19 у різних містах, для оптимізації розміщення ресурсів у тих регіонах, де найгірший рівень дотримання, і для планування заходів безпеки та захисту здоров’я.Все новости  →