Николаевская областная
государственная администрация
официальный сайт

Областная государственная администрация

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Взаємодія з громадськістю

Запобігання проявам корупції

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Європейська інтеграція

Доступ до публічної інформації

Адміністративні послуги

Центр надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищение власти

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Консультації з громадськістю

ПОВІДОМ ПРО КОРУПЦІЮ

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Євроатлантична інтеграція

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.

Україна

МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Вiд 11 Января 2019 № 12-р

Про надання дозволу приватному акціонерному товариству «ЗАВОД «ФРЕГАТ» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості за адресою: вул. Корабельна, 50/2, м. Первомайськ, Миколаївська область


 

Відповідно до статей 2, 13, 21 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 79-1, 93, 122, 123, 124, 134 Земельного кодексу України, статті 50 Закону України «Про землеустрій», статей 13, 15 Закону України «Про оцінку земель», враховуючи витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності від 18 жовтня 2018 року № 141781932:
 
1. Надати дозвіл приватному акціонерному товариству «ЗАВОД «ФРЕГАТ» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки орієнтовною площею 14,9000 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості за адресою: вул. Корабельна, 50/2, м. Первомайськ, Миколаївська область.
 
2. Надати дозвіл приватному акціонерному товариству «ЗАВОД «ФРЕГАТ» на розроблення технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки орієнтовною площею 14,9000 га, передбаченої до відведення в оренду для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості за адресою: вул. Корабельна, 50/2, м. Первомайськ, Миколаївська область.
 
3. Запропонувати приватному акціонерному товариству «ЗАВОД «ФРЕГАТ»:
 
1) розроблений проект землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки орієнтовною площею 14,9000 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості за адресою: вул. Корабельна, 50/2, м. Первомайськ, Миколаївська область, подати до облдержадміністрації на затвердження;
 
2) розроблену технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки орієнтовною площею 14,9000 га, передбаченої до відведення в оренду для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості за адресою: вул. Корабельна, 50/2, м. Первомайськ, Миколаївська область, подати до Первомайської районної ради на затвердження.
 
4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.
 
 
Перший заступник
голови облдержадміністрації,
виконувач функцій і повноважень
голови облдержадміністрації                                                                 В. БОНЬ