Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт


Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����


Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
12 Жовтня 2015
до 23 Жовтня 2015

Про намір передати в оренду майно спільної власності

Управління з питань майна комунальної власності облдержадміністрації оголошує про намір передати в оренду майно спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області
1. 1/6 частину димової труби та частину нежитлового приміщення котельні площею 4,0 кв. м, розміщене за адресою: м. Миколаїв, вул. Набережна, 29, що перебуває на балансі КЗК «Миколаївський обласний краєзнавчий музей». Мета використання: розміщення обладнання оператора телекомунікацій, який надає послуги з рухомого (мобільного) зв’язку.
2. Частина даху площею 23,2 кв. м та частина горища площею 5,5 кв. м триповерхової будівлі, що розміщена за адресою: м. Миколаїв, вул. Паризької комуни, 3 та перебуває на балансі КП «Миколаївська обласна друкарня». Мета використання: розміщення обладнання оператора телекомунікацій, який надає послуги з рухомого (мобільного) зв’язку.
Заяви про оренду зазначеного майна приймаються протягом 10 робочих днів після публікації цієї інформації. Заяви про оренду надавати до управління з питань майна комунальної власності облдержадміністрації за адресою: м. Миколаїв, вул. Паризької комуни, 3, каб. 303, 305, телефон для довідок 67-08-32.

Нет записей.

Всі оголошення →