Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт


Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����


Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
03 Березня 2017
до 01 Жовтня 2017

До відома претендентів на отримання статусу суб’єкта племінної справи у тваринництві

Відповідно до п. 3.3. Порядку присвоєння відповідного статусу суб’єктам племінної справи у тваринництві, затвердженого наказом Мінагрополітики України від 19.06.2015 №234 «Про затвердження Порядку проведення державної атестації (переатестації) та присвоєння відповідного статусу суб’єктам племінної справи у тваринництві та Технологічних вимог до проведення селекційно-племінної роботи в галузі бджільництва» (із змінами, внесеними наказом Мінагрополітики України від 13.04.2016 №155), в департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації протягом поточного року проводиться прийом документів для присвоєння суб’єктам племінної справи у тваринництві відповідного статусу.

Претенденти на отримання статусу подають до департаменту наступні документи:
- заяву на присвоєння статусу (за встановленою формою);
- кількісні та якісні показники продуктивності стада й виробничо-господарської діяльності за видом та породою тварин (за встановленими формами);
- ветеринарна довідка, що підтверджує ветеринарно-санітарний статус території (потужності) походження, благополуччя щодо гострих інфекційних захворювань, а також туберкульозу і лептоспірозу тварин, лейкозу великої рогатої худоби, видана уповноваженими особами (довільної форми).

Забезпечення надання достовірних даних покладається на суб’єкта племінної справи у тваринництві.

Документи подаються у 2-х примірниках, заповнюються за формами згідно з вимогами чинного законодавства, що стосуються розведення племінних тварин за певним видом, породою, виробництва племінних (генетичних) ресурсів, надання послуг з племінної справи у тваринництві, у тому числі Порядку присвоєння відповідного статусу суб’єктам племінної справи у тваринництві.

Документи приймаються за адресою: м. Миколаїв, вул. Спаська, 1 к.1; тел. для довідок: 37 78 27.

Департамент агропромислового розвитку Миколаївської облдержадміністрації

Нет записей.

Всі оголошення →