Оголошення — Миколаївська обласна державна адміністрація
Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт
Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
03 Березня 2017
до 01 Жовтня 2017

До відома претендентів на отримання статусу суб’єкта племінної справи у тваринництві

Відповідно до п. 3.3. Порядку присвоєння відповідного статусу суб’єктам племінної справи у тваринництві, затвердженого наказом Мінагрополітики України від 19.06.2015 №234 «Про затвердження Порядку проведення державної атестації (переатестації) та присвоєння відповідного статусу суб’єктам племінної справи у тваринництві та Технологічних вимог до проведення селекційно-племінної роботи в галузі бджільництва» (із змінами, внесеними наказом Мінагрополітики України від 13.04.2016 №155), в департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації протягом поточного року проводиться прийом документів для присвоєння суб’єктам племінної справи у тваринництві відповідного статусу.

Претенденти на отримання статусу подають до департаменту наступні документи:
- заяву на присвоєння статусу (за встановленою формою);
- кількісні та якісні показники продуктивності стада й виробничо-господарської діяльності за видом та породою тварин (за встановленими формами);
- ветеринарна довідка, що підтверджує ветеринарно-санітарний статус території (потужності) походження, благополуччя щодо гострих інфекційних захворювань, а також туберкульозу і лептоспірозу тварин, лейкозу великої рогатої худоби, видана уповноваженими особами (довільної форми).

Забезпечення надання достовірних даних покладається на суб’єкта племінної справи у тваринництві.

Документи подаються у 2-х примірниках, заповнюються за формами згідно з вимогами чинного законодавства, що стосуються розведення племінних тварин за певним видом, породою, виробництва племінних (генетичних) ресурсів, надання послуг з племінної справи у тваринництві, у тому числі Порядку присвоєння відповідного статусу суб’єктам племінної справи у тваринництві.

Документи приймаються за адресою: м. Миколаїв, вул. Спаська, 1 к.1; тел. для довідок: 37 78 27.

Департамент агропромислового розвитку Миколаївської облдержадміністрації

Нет записей.

Всі оголошення →