Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт


Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим
�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
15 Березня 2017
до 31 Березня 2017

До відома сільськогосподарських товаровиробників

Повідомляємо, що з 10 березня 2017 року ПАТ «Аграрний форд» внесено зміни до весняно - форвардної програми 2017 року в частині закупівельних цін на зерно.

Закупівельні ціни, виходячи з яких здійснюватиметься передплата за договорами з ПАТ «Аграрний фонд» для зерна пшениці 2 класу складають 4600 грн/т, зерна пшениці 3 класу - 4500 грн/т.

Аграрний фонд активно співпрацювати з малими та середніми агропідприємствами.

Мінімальні обсяги партії для пшениці - 100 тонн.

Розмір попередньої оплати встановлюється рішенням Комісії з ризиків ПАТ «Аграрний фонд» у відповідності до системи оцінки клієнтів, але не перевищує 65% від загальної вартості поставки за договором.

Для отримання більш детальної інформації пропонуємо Вам, звернутися до офіційного сайту ПАТ «Аграрний фонд» або за телефонами регіонального представництва Аграрного фонду в м. Миколаєві 067 328 65 72, (0512) 58 04 64.

Крім цього, ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» розпочала програму закупівель зерна за подвійними складськими свідоцтвами.

Основні умови цієї програми:
• укладання договорів поставки, застави та оформлення подвійного складського свідоцтва на зерно;
• попередня оплата сільгосптоваровиробнику - 70% від діючої на момент укладання договору закупівельної ціни на філії ДПЗКУ, яка висвітлена на офіційному сайті;
• остаточне переоформлення зерна протягом 60 календарних днів із моменту укладання договору на ДПЗКУ по ціні, яка в даний проміжок часу діє на відповідній філії ДПЗКУ та є найбільш привабливою на думку сільгоспвиробника, та перерахування доплати.

Закупівлі зерна за подвійними складськими свідоцтвами проводитимуться в два етапи.

Протягом першого етапу сільгоспвиробнику необхідно подати до регіональних відділень ДПЗКУ заявку на реалізацію зерна, сформувати необхідний пакет документів, укласти договір поставки, оформити подвійне складське свідоцтва та підписати договір застави. Після цього відбудеться реєстрація заставного свідоцтва в реєстрі складських документів на зерно, а потім здійсниться попередня оплата (70% вартості зерна).

Другий етап програми передбачає приймання та оформлення зобов’язань аграрія, переоформлення зерна за заставним свідоцтвом на ДПЗКУ. Далі здійсниться остаточний розрахунок із постачальником збіжжя.

Довідки щодо програми закупівель зерна за подвійними складськими свідоцтвами можливо отримати у м. Миколаєві за тел. 58-03-50, моб. 066 978 74 74 або 050 388 55 72 та на сайті ПАТ "ДПЗКУ" forward@pzcu.gov.ua

Департамент агропромислового розвитку Миколаївської обласної державної адміністрації.

Нет записей.

Всі оголошення →