Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт


Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим
�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
17 Березня 2017
до 01 Травня 2017

До уваги суб’єктів господарювання – виробників насіння та/або садивного матеріалу.

Департамент агропромислового розвитку повідомляє, що Державна інспекція сільського господарства в Миколаївській області ліквідовано на виконання Постанови КМУ «Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади» № 442 від 10.09.2014. Повноваження, що виконувались зазначеним органом передано установам, наведеним в даній Постанові.

Відповідно до частини восьмої статті 18 Закону України “Про насіння і садивний матеріал” та Постанови КМУ «Про затвердження Порядку проведення сертифікації, видачі та скасування сертифікатів на насіння та/або садивний матеріал та форм сертифікатів на насіння та/або садивний матеріал» від 21 лютого 2017 р. № 97, проведення сертифікації, видачі та скасування сертифікатів на насіння та/або садивний матеріал здійснює Державне підприємство «Центр сертифікації та експертизи насіння і садивного матеріалу».

Державне підприємство «Центр сертифікації та експертизи насіння і садивного матеріалу», вже розпочав роботу по прийому заявок щодо включення насіннєвих господарств до Державного реєстру суб’єктів рослинництва та розсадництва.

З формами заявок можна ознайомитись на сайті ДП «Центр сертифікації та експертизи насіння і садивного матеріалу» в розділі «сертифікація насіння – заяви».

Більш детальну інформацію можна отримати за адресою: м. Миколаїв, вул. 1-а Слобідська, 117.

Нет записей.

Всі оголошення →