Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт


Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����


Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
07 Серпня 2017
до 17 Серпня 2017

Департамент економічного розвитку та регіональної політики Миколаївської обласної державної адміністрації оголошує про намір передати в оренду майно спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області

1. Нежитлові вбудовані приміщення першого поверху двоповерхової будівлі загальною площею 168,50 кв. м, що розміщена за адресою: Миколаївська область, смт Доманівка, вул. Центральна (Леніна) 54-А/1 та перебуває на балансі ПКВО «Фармація». Мета використання: розміщення офісу (57,10 кв. м) та складу (111,40 кв. м).
2. Нежитлові приміщення площею 29,2 кв. м, що розміщені за адресою: м. Миколаїв, вул. Миколаївська, 18 та перебувають на балансі Миколаївського обласного онкологічного диспансеру Миколаївської обласної ради. Мета використання: розміщення аптеки, що реалізує готові лікарські засоби.
Заяви про оренду зазначеного майна приймаються протягом 10 робочих днів після публікації цієї інформації. Заяви про оренду надавати до департаменту економічного розвитку та регіональної політики Миколаївської обласної державної адміністрації за адресою: м. Миколаїв, вул. Адміральська, 22, каб. 510, телефон для довідок 67-08-32.

Нет записей.

Всі оголошення →