Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт


Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����


Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
11 Серпня 2017
до 25 Серпня 2017

Департамент економічного розвитку та регіональної політики Миколаївської обласної державної адміністрації оголошує про намір передати в оренду майно спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області1. Нежитлові приміщення частини холу першого поверху семиповерхової будівлі хірургічного корпусу площею 4,00 кв. м, що розміщені за адресою: м. Миколаїв, вул. Миколаївська, 21 та перебувають на балансі Миколаївської обласної дитячої клінічної лікарні Миколаївської обласної ради. Мета використання: розміщення торгівельного об’єкту з продажу непродовольчих товарів.

Заяви про оренду зазначеного майна приймаються протягом 10 робочих днів після публікації цієї інформації. Заяви про оренду надавати до департаменту економічного розвитку та регіональної політики Миколаївської обласної державної адміністрації за адресою: м. Миколаїв, вул. Адміральська, 22, каб. 510, телефон для довідок 67-08-32.

Нет записей.

Всі оголошення →