Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон УкраїниПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим
�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
01 Вересня 2017
до 01 Жовтня 2017

До відома керівників сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, сімейних ферм, інших зацікавлених організацій і підприємств та власників домогосподарств у яких утримується 8 і більше корів

Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації повідомляє, що 27 вересня 2017 р. в с. Лоцкине, вул. І. Франка, 3, Баштанського району відбудеться урочисте відкриття сімейної ферми родини Ходаріних, створеної в рамках проекту USAID/Партнерство заради інновацій: “Розвиток сімейних ферм, об’єднаних в сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи”, який виконується Міжнародним благодійним фондом «Добробут громад» в партнерстві з молокопереробним підприємством "Данон-Україна" за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства.

Ферма створена на базі сільськогосподарського кооперативу "Мальва" Лоцкінської сільської ради із застосуванням новітніх технологій.

Завдяки покращенню зоогігієнічних стандартів комфортного утримання тварин, а саме: автоматичній системі напування корів, облаштування кормового столу, якісним системам кондиціювання повітря та освітлення, автоматизованому доїнню, застосуванню полівінілхлорідного покриття під коровою, видаленню гною та його правильного компостуванню, продуктивність поголів’я на такій фермі зростає на 20- 25% і значно поліпшується якість молока.

Все це надає змогу родині зменшити витрати часу на роботу та покращити умови праці у господарстві.

Завдяки збільшенню обсягів заготівлі молока та покращенню його якості, родина суттєво поліпшує власний дохід та добробут.

Власники сімейної ферми, маючи надійний канал реалізації виробленої молочної сировини через сільськогосподарський обслуговуючий кооператив, мають ринкову ціну за сировину, можливість підвищувати рівень знань та навичок, а також самі стають навчальним майданчиком для створення нових сімейних ферм.

Бажаючі власники домогосподарств у яких утримується 8 і більше корів можуть детально ознайомитись з системою створення подібної ферми та технологією утримання поголів'я худоби безпосередньо на місці розташування зазначеної ферми.

У випадку зацікавленості та потреби телефонуйте до департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації (0512) 37 78 27 та представника Міжнародного благодійного фонду «Добробут громад» 096 742 02 08; 050 351 63 05.

Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації

Нет записей.

Всі оголошення →