Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт


Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����


Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
06 Жовтня 2017
до 20 Жовтня 2017

Про намір передати в оренду майно спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської областіа

Департамент економічного розвитку та регіональної політики Миколаївської обласної державної адміністрації оголошує про намір передати в оренду майно спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області

1. Невідгороджена частина холу на першому поверсі триповерхової будівлі площею 1,0 кв. м, що розміщена за адресою: м. Миколаїв, площа Суднобудівників, 3 та перебуває на балансі КЗК «Обласний палац культури». Мета використання: розміщення торгівельного автомату, що відпускає продовольчі товари (кава).

2. Вбудовані нежитлові приміщення першого поверху триповерхової будівлі площею 152,80 кв. м, що розташована за адресою: м. Миколаїв, вул. 3-я Слобідська (Дзержинського), 134 та перебуває на балансі КП «Миколаївкнига» Миколаївської обласної ради. Мета використання: розміщення складу.

Заяви про оренду зазначеного майна приймаються протягом 10 робочих днів після публікації цієї інформації. Заяви про оренду надавати до департаменту економічного розвитку та регіональної політики Миколаївської обласної державної адміністрації за адресою: м. Миколаїв, вул. Адміральська, 22, каб. 510, телефон для довідок 67-08-32.

Нет записей.

Всі оголошення →