Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби УкраїниПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим
�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
11 Жовтня 2017
до 10 Листопада 2017

До відома сільськогосподарських товаровиробників

Повідомляємо, що з 01.10.2017 р. ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» розпочала программу форвардних закупівель озимих зернових культур (пшениці, ячменю та жита) майбутнього урожаю 2018 року.

Безпосереднє виконання всіх етапів закупівель держкорпорація здійснюватиме через Миколаївське регіональне відділення ПАТ «ДПЗКУ».

Реалізація даної програми буде проводитися в три етапи.

Протягом першого етапу (жовтень 2017 року – квітень 2018 року) сільгоспвиробники мають подати до регіональних відділень заявки на участь у програмі, сформувати необхідний пакет документів, здійснити з представниками ПАТ «ДПЗКУ» та страхових компаній огляд посівів. На підставі позитивного акту огляду посівів в центральному офісі ПАТ «ДПЗКУ» укласти договори поставки та застави майбутнього врожаю.

Після підписання договору на поточний рахунок сільгоспвиробника згідно умов договору буде здійснена перша частина попередньої оплати. Авансовий платіж за одну тонну зерна пшениці, ячменю та жита складатиме 2 010 гривень за 1 тонну з урахуванням ПДВ.

Другий етап передбачає огляд посівів в період початку вегетації озимини в березні-квітні 2018 року, складання відповідного акту огляду посівів. Друга частина попередньої оплати становитиме 780 гривень за 1 тонну з урахуванням ПДВ.

Третій етап програми передбачає поставку зерна сільгосптоваровиробниками в кількості та якості згідно умов договору на філії ПАТ «ДПЗКУ», а також остаточний розрахунок у вигляді третього траншу.

Крім цього повідомляємо, що ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» розпочала програму закупівель зерна за подвійними складськими свідоцтвами.

Основні умови цієї програми:
• укладання договорів поставки, застави та оформлення подвійного складського свідоцтва на зерно;
• попередня оплата сільгосптоваровиробнику - 70% від діючої на момент укладання договору закупівельної ціни на філії ДПЗКУ, яка висвітлена на офіційному сайті;
• остаточне переоформлення зерна протягом 90 календарних днів із моменту укладання договору на ДПЗКУ по ціні, яка в даний проміжок часу діє на відповідній філії ДПЗКУ та є найбільш привабливою на думку сільгоспвиробника, та перерахування доплати.

Закупівлі зерна за подвійними складськими свідоцтвами проводитимуться в два етапи.

Протягом першого етапу сільгоспвиробнику необхідно подати до регіональних відділень ДПЗКУ заявку на реалізацію зерна, сформувати необхідний пакет документів, укласти договір поставки, оформити подвійне складське свідоцтва та підписати договір застави. Після цього відбудеться реєстрація заставного свідоцтва в реєстрі складських документів на зерно, а потім здійсниться попередня оплата (70% вартості зерна).

Другий етап програми передбачає приймання та оформлення зобов’язань аграрія, переоформлення зерна за заставним свідоцтвом на ДПЗКУ. Далі здійсниться остаточний розрахунок із постачальником збіжжя.

У рамках інформаційно-роз'яснювальної роботи з питань укладання договорів поставки зерна майбутнього врожаю у центральному офісі ПАТ "ДПЗКУ" варто звертатися:(044) 206-15-71 або forward@pzcu.gov.ua

Довідки щодо програм форвардних закупівель та закупівель зерна за подвійними складськими свідоцтвами можливо отримати у м. Миколаєві за тел. 58-03-50, моб. 066 978 74 74, 067 512 10 94 - Літвиненко Жанна Миколаївна або 050 388 55 72 - Григоренко Сергій Вікторович.

Департамент агропромислового розвитку Миколаївської обласної державної адміністрації.

Нет записей.

Всі оголошення →