Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби УкраїниПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим


�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
29 Грудня 2017
до 15 Січня 2018

Про намір передати в оренду майно спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області

Департамент економічного розвитку та регіональної політики Миколаївської обласної державної адміністрації оголошує про намір передати в оренду майно спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області

1. Нежитлові приміщення першого поверху радіологічного корпусу площею 1,00 кв. м, що розміщені за адресою: м. Миколаїв, вул. Миколаївська, 18 та перебувають на балансі Миколаївського обласного онкологічного диспансеру Миколаївської обласної ради. Мета використання: розміщення торгівельного автомату, що відпускає продовольчі товари (кава).
2. Нежитлові приміщення першого поверху будівлі поліклініки площею 1,00 кв. м, що розміщені за адресою: м. Миколаїв, вул. Миколаївська, 18 та перебувають на балансі Миколаївського обласного онкологічного диспансеру Миколаївської обласної ради. Мета використання: розміщення торгівельного автомату, що відпускає продовольчі товари (кава).
3. Нежитлові приміщення першого поверху адміністративного корпусу площею 1,00 кв. м, що розміщені за адресою: м. Миколаїв, вул. Миколаївська, 18 та перебувають на балансі Миколаївського обласного онкологічного диспансеру Миколаївської обласної ради. Мета використання: розміщення торгівельного автомату, що відпускає продовольчі товари (кава).
4. Невигороджена частина паркетної зали на другому поверсі триповерхової будівлі площею 119,00 кв. м, що розміщена за адресою: м. Миколаїв, площа Суднобудівників, 3 та перебуває на балансі комунального закладу культури «Обласний палац культури». Мета використання: проведення занять з хореографії.
5. Нежитлові приміщення другого поверху двоповерхової будівлі аеровокзалу площею 30,57 кв. м, що розміщені за адресою: Миколаївська область, с. Баловне, вул. Київське шосе, 9 та перебувають на балансі комунального підприємства «Миколаївський міжнародний аеропорт» Миколаївської обласної ради. Мета використання: розміщення кафе, що здійснює продаж товарів підакцизної групи.

Заяви про оренду зазначеного майна приймаються протягом 10 робочих днів після публікації цієї інформації. Заяви про оренду надавати до департаменту економічного розвитку та регіональної політики Миколаївської обласної державної адміністрації за адресою: м. Миколаїв, вул. Адміральська, 22, каб. 510, телефон для довідок 67-08-32, 67-08-13.

Нет записей.

Всі оголошення →