Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт


Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����


Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
06 Березня 2018
Без окончания

Департамент економічного розвитку та регіональної політики Миколаївської обласної державної адміністрації оголошує про намір передати в оренду майно спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області

1. Частина нежитлових вбудованих приміщень на першому поверсі двоповерхової будівлі Веселинівської ЦРА 41 – філії ПКВО «Фармація» площею 37,70 кв. м, що розташована за адресою: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Мозолевського, 30 та перебуває на балансі ПКВО «Фармація». Мета використання: розміщення торгівельного об’єкту з продажу непродовольчих товарів (35,70 кв. м) та торгівельного об’єкту з продажу продовольчих товарів, крім товарі підакцизної групи (2,00 кв. м).

2. Частина нежитлового приміщення холу площею 1,00 кв. м першого поверху будівлі, що розміщена за адресою: м. Миколаїв, вул. Дунаєва, 39-а та перебуває на балансі Миколаївської обласної стоматологічної поліклініки Миколаївської обласної ради. Мета використання: розміщення торгівельного автомату, що відпускає продовольчі товари (кава).

Заяви про оренду зазначеного майна приймаються протягом 10 робочих днів після публікації цієї інформації. Заяви про оренду надавати до департаменту економічного розвитку та регіональної політики Миколаївської обласної державної адміністрації за адресою: м. Миколаїв, вул. Адміральська, 22, каб. 510, телефон для довідок 67-08-32.

Нет записей.

Всі оголошення →