Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
08 Жовтня 2018
до 26 Жовтня 2018

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ: ПЕРШИЙ ФОРУМ РЕГІОНІВ БІЛОРУСІ І УКРАЇНИ В М. ГОМЕЛІ (РЕСПУБЛІКА БІЛОРУСЬ)

25-26 жовтня 2018 р. в м. Гомелі (Республіка Білорусь) відбудеться перший Форум регіонів України і Білорусі - масштабний захід щодо активізації і зміцнення співпраці між регіонами двох країн, представлення їх економічного, науково-освітнього, культурного потенціалу, надання додаткового імпульсу взаємодії бізнес-структур. Є домовленості про участь у Форумі Президента України П.О. Порошенка та Президента Республіки Білорусь О.Г. Лукашенка.
У перший день Форуму відбудуться: 7-е засідання Білорусько-української Консультативної ради ділової співпраці, контактно-коопераційна біржа; тематичні секції, конференції і засідання галузевих відомств; відкриття виставки-ярмарку продукції підприємств і організацій України і Білорусі та виробів декоративно-прикладного мистецтва; зустріч глав делегацій Білорусі і України з керівництвом Гомельського облвиконкому; концерт Дружби.
У другий день: відкриття форуму; інтерактивна дискусія «Перспективи регіональної співпраці Білорусі і України»; продовження виставки-ярмарку; пленарне засідання і короткі виступи глав двох держав.
У рамках виставки понад 150 провідних білоруських і українських компаній продемонструють свої розробки в сферах машинобудування і нафтохімії, транспорту і логістики, сільського господарства і продовольства, легкої промисловості і туризму.
Понад 20 українських регіонів формують делегації для відвідування Гомеля, понад 50 підприємств України мають намір продемонструвати свою продукцію в сферах машинобудування, АПК, виробництва продуктів харчування, легкої промисловості, будівництва та ін.
Делегація Миколаївської області візьме участь у роботі Форуму та виставці регіонального потенціалу.

Нет записей.

Всі оголошення →