Миколаївська обласна
державна адміністрація
Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.

11 Червня 2019
до 26 Червня 2019

Департамент економічного розвитку та регіональної політики Миколаївської обласної державної адміністрації оголошує про намір передати в оренду майно спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області

1. Частина нежитлових приміщень коридору площею 3,00 кв. м другого поверху чотириповерхової будівлі, що розміщена за адресою: м. Миколаїв, вул. Космонавтів, 79/1 та перебуває на балансі Миколаївського базового медичного коледжу. Мета використання: розміщення ксерокопіювальної техніки, торгівельного об’єкту з продажу продовольчих та непродовольчих товарів (збільшення площі за діючим договором оренди).
2. Будівля адміністративного корпусу площею 69,10 кв. м, що розміщена за адресою: Миколаївська область, Березанський район, с. Рибаківка, квартал Другий, 26 та перебуває на балансі Миколаївського обласного дитячого кардіоревматологічного санаторію «Південний» Миколаївської обласної ради. Мета використання: розміщення літнього будиночку дитячого та сімейного відпочинку.
3. Частина нежитлових приміщень будівлі камбузу-їдальні площею 459,00 кв. м, частина нежитлових приміщень будівлі котельні площею 120,40 кв. м та будівля медичної частини площею 303,50 кв. м, що розміщені за адресою: м. Миколаїв, вул. Набережна, 29 та перебувають на балансі комунального закладу культури «Миколаївський обласний краєзнавчий музей». Мета використання: розміщення складів.
4. Частина нежитлових приміщень другого поверху двоповерхової будівлі аеровокзалу площею 18,31 кв. м, що розміщена за адресою: Миколаївська область, с. Баловне, вул. Київське шосе, 9 та перебуває на балансі комунального підприємства «Миколаївський міжнародний аеропорт» Миколаївської обласної ради. Мета використання: розміщення кафе, що здійснює продаж товарів підакцизної групи (збільшення площі за діючим договором оренди).
5. Частина нежитлових приміщень будівлі складу площею 708,20 кв. м, що розміщена за адресою: м. Миколаїв, вул. Набережна, 29 та перебуває на балансі комунального закладу культури «Миколаївський обласний краєзнавчий музей». Мета використання: розміщення складу.
6. Будівля ізолятору площею 61,20 кв. м, що розміщена за адресою: Миколаївська область, Березанський район, с. Рибаківка, квартал Другий, 26 та перебуває на балансі Миколаївського обласного дитячого кардіоревматологічного санаторію «Південний» Миколаївської обласної ради. Мета використання: розміщення літнього будиночку дитячого та сімейного відпочинку.
7. Будівля складу площею 552,20 кв. м, що розміщена за адресою: м. Миколаїв, вул. Набережна, 29 та перебуває на балансі комунального закладу культури «Миколаївський обласний краєзнавчий музей». Мета використання: розміщення складу.

Заяви про оренду зазначеного майна приймаються протягом 10 робочих днів після публікації цієї інформації. Заяви про оренду надавати до департаменту економічного розвитку та регіональної політики Миколаївської обласної державної адміністрації за адресою: м. Миколаїв, вул. Адміральська, 22, каб. 510, телефон для довідок (0512) 37-09-32 та (0512) 56-55-52.Нет записей.

Всі оголошення →