Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
25 Червня 2019
до 01 Жовтня 2019

До уваги юридичних осіб – власників корів!

Одним із напрямів державної підтримки відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки тваринництва, зберігання та переробки сільськогосподарської продукції, аквакультури (рибництва), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 № 107 (зі змінами), (далі - Порядок) є дотація за утримання корів.
Для отримання такої дотації суб’єкти господарювання, які є юридичними особами і власниками корів подають до Мінагрополітики до 1 травня та до 1 жовтня відповідний пакет документів.
За результатами засідання комісії Мінагрополітики, яке відбулось 14 травня 2019 року, основними причинами не включення суб’єктів до Реєстру суб’єктів господарювання, які є юридичними особами і власниками корів та яким нарахована дотація за утримання корів було:
невідповідність вимогам Порядку, зокрема надіслані заявки для отримання дотації за утримання корів не відповідали формі, затвердженій наказом Мінагрополітики від 20.03.2018 № 148, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 28 березня 2018 р. за № 374/31826 (зі змінами);
втрата чинності довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючи органи, на момент подання заявки;
зменшення поголів’я корів порівняно з тим, на яке було отримано дотацію станом на 1 липня 2018 року.
Крім цього суб’єктами господарювання порушено терміни подання заявок та відповідних документів.
Враховуючи зазначене вище, просимо звернути увагу суб’єктів господарювання, що наказом Мінагрополітики від 19.03.2019 № 141, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 29 березня 2019 року за № 329/33300 «Про внесення змін до наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 20 березня 2018 року № 148» викладено у новій редакції форму Заявки для отримання дотації за утримання корів.
Для отримання дотації за утримання корів заявки та документи у поточному році подаються до Мінагрополітики виключно у паперовому вигляді.
Вчасно поданими вважаються заявка та документи, які надійшли до Мінагрополітики та зареєстровані у системі електронного документообігу.
Суб’єктам господарювання необхідно бути завбачливими при поданні заявок та відповідних документів щодо вчасності їх надходження до міністерства та чинності довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, на момент їх подання.
Рекомендуємо суб’єктам господарювання активізувати роботу з Агентством ідентифікації та реєстрації тварин для запобігання невідповідності даних ЄДРТ щодо кількості поголів’я корів, до наявних у суб’єкта господарювання - отримувача дотації.

Департамент агропромислового розвитку Миколаївської облдержадміністрації

Нет записей.

Всі оголошення →