Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

ПОВІДОМ ПРО КОРУПЦІЮ

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
05 Липня 2019
до 05 Серпня 2020

Банківські агрокредити здешевлюються

В ході виробничо-господарської діяльності майже кожне агропідприємство стикається з проблемою тимчасової відсутності обігового капіталу. Одним зі шляхів покриття нестачі коштів є залучення банківських кредитів. Однак вартість кредитних ресурсів досить висока, поточного року відсоткові ставки за користування кредитами зросли на 3-5 %. В таких умовах надзвичайно важливою та доцільною є державна підтримка. Поточного року у рамках підтримки аграріїв держава заклала чималі кошти, у тому числі і для здешевлення кредитів аграріям.
Відповідно до умов постанови Кабінету Міністрів України від 29.04.2015 № 300, компенсації підлягають відсоткові ставки за кредитами, залученими для покриття таких витрат, як закупівля пально-мастильних матеріалів, насіння, мінеральних добрив, засобів захисту рослин, кормів, ветеринарних препаратів, молодняку сільськогосподарських тварин та птиці, придбання сільськогосподарської техніки, обладнання для тваринницьких ферм і комплексів.
В рамках реалізації державної програми департаментом агропромислового розвитку облдержадміністрації на рахунки 30 агропідприємств області вже спрямовано 2,1 млн.грн. часткової компенсації вартості відсотків за користування 208,5 млн. грн. кредитних ресурсів (за січень-травень). До кінця року з державного бюджету на рахунки цих підприємств-позичальників надійде ще майже 3,0 млн.грн. компенсаційних коштів.
Підтримка держави на цьому рівні сприяє більш широкому залученню банківських кредитів дрібними та середніми агропідприємствами, адже завдяки бюджетній програмі позичальники, в яких чистий дохід (виручку) від реалізації продукції за минулий рік не перевищує 20,0 млн.грн., мають змогу отримати безвідсоткові кредити.

Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації

Нет записей.

Всі оголошення →