Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

ПОВІДОМ ПРО КОРУПЦІЮ

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
26 Липня 2019
до 31 Грудня 2019

СЕМІНАР З ПИТАНЬ ФІНАНСОВОЇ ПІДТРИМКИ СІЛЬГОСПТОВАРОВИРОБНИКІВ

Департаментом агропромислового розвитку облдержадміністрації 25 липня 2019 року у м. Снігурівка організовано та проведено міжрайонний семінар-нараду з практичних аспектів отримання державної підтримки для суб’єктів господарювання агропромислового комплексу. Участь у заході прийняли керівники сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств, сільські і селищні голови Снігурівського та Березнегуватського районів.
В ході семінару начальник відділу бюджетного фінансування, бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення департаменту І. Потриваєв презентував програми державної фінансової підтримки розвитку виноградарства, садівництва і хмелярства, здешевлення банківських кредитів, часткової компенсації вартості української техніки. Окремо зупинився на підтримці фермерських господарств та особливостях створення сімейних фермерських господарств.
Директор Миколаївського відділення Укрдержфонду підтримки фермерських господарств А. Диченко надав вичерпну інформацію про порядок надання бюджетних субсидій для фермерських господарств.
Питання державної підтримки галузі тваринництва розкрив начальник відділу розвитку сільськогосподарського виробництва та технічної політики департаменту М. Бакун.
Представник Державної фіскальної служби акцентував увагу учасників на основних аспектах ліцензування зберігання пального, представник управління Держпраці висвітив питання охорони праці на об’єктах підвищеної небезпеки.
Також під час проведення наради було представлено роботу Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва.
Присутні отримали багато корисної інформації, було з’ясовано шляхи вирішення важливих питань, які пов’язані з діяльністю в сільському господарстві.

Звертаємо увагу керівників великих та малих сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств, що державна підтримка діє! За консультаційною підтримкою звертайтеся до департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації за телефонами: (0512) 377805, 377829, 377402.

Департамент агропромислового розвитку ОДА

Нет записей.

Всі оголошення →