Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

ПОВІДОМ ПРО КОРУПЦІЮ

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
10 Жовтня 2019
до 25 Жовтня 2019

Департамент економічного розвитку та регіональної політики Миколаївської обласної державної адміністрації оголошує про намір передати в оренду майно спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області

1. Нежитлові вбудовані приміщення другого поверху двоповерхової будівлі площею 8,00 кв. м, що розміщені за адресою: Миколаївська область, смт Арбузинка, вул. Центральна, 100 та перебувають на балансі ПКВО «Фармація». Мета використання: надання орендарем послуг з освіти.

2. Нежитлові вбудовані приміщення на першому поверсі двоповерхової будівлі площею 14,40 кв. м, що розміщені за адресою: м. Миколаїв, вул. Миколаївська, 16 та перебувають на балансі ПКВО «Фармація». Мета використання: розміщення суб’єкта господарювання, що діє на основі приватної власності і проводить господарську діяльність з медичної практики (пункт забору біологічного матеріалу).

3. Нежитлові приміщення першого поверху одноповерхової будівлі площею 8,20 кв. м, що розміщені за адресою: м. Миколаїв, вул. Спаська, 18 та перебувають на балансі Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Миколаєві. Мета використання: здійснення господарської діяльності з виробництва, транспортування та постачання теплової енергії.

Заяви про оренду зазначеного майна приймаються протягом 10 робочих днів після публікації цієї інформації. Заяви про оренду надавати до департаменту економічного розвитку та регіональної політики Миколаївської обласної державної адміністрації за адресою: м. Миколаїв, вул. Адміральська, 22, каб. 510, телефони для довідок: (0512) 37-09-32 та (0512) 56-55-52.Нет записей.

Всі оголошення →