Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

ПОВІДОМ ПРО КОРУПЦІЮ

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
26 Листопада 2019
до 10 Грудня 2019

Департамент економічного розвитку та регіональної політики Миколаївської обласної державної адміністрації оголошує про намір передати в оренду майно спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області

1. Частина нежитлового приміщення коридору другого поверху чотириповерхової будівлі площею 7,00 кв. м, що розміщена за адресою: м. Миколаїв, вул. Космонавтів, 79/1 та перебуває на балансі Миколаївського базового медичного коледжу. Мета використання: розміщення ксерокопіювальної техніки, торгівельного об’єкту з продажу продовольчих та непродовольчих товарів.

2. Частина покриття площею 24,00 кв. м, що розміщене за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 2 та перебуває на балансі Комунального некомерційного підприємства «Миколаївський обласний шкірно-венерологічний диспансер» Миколаївської обласної ради. Мета використання: розміщення обладнання оператору телекомунікацій, який надає послуги з рухомого (мобільного) зв'язку та доступу до мережі інтернет.

3. Частина металевої щогли площею 3,00 кв. м та частина покриття площею 3,00 кв. м, що розміщені за адресою: м. Миколаїв, вул. Миколаївська, 23 та перебувають на балансі Комунального некомерційного підприємства «Миколаївський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Миколаївської обласної ради. Мета використання: розміщення обладнання оператору телекомунікацій, який надає послуги з рухомого (мобільного) зв'язку та доступу до мережі інтернет.

4. Нежитлові вбудовані приміщення першого поверху двоповерхової будівлі площею 17,43 кв. м, що розміщені за адресою: м. Миколаїв, вул. Соборна, 10 та перебувають на балансі Миколаївського коледжу музичного мистецтва. Мета використання: розміщення буфету, що не здійснює продаж товарів підакцизної групи.

Заяви про оренду зазначеного майна приймаються протягом 10 робочих днів після публікації цієї інформації. Заяви про оренду надавати до департаменту економічного розвитку та регіональної політики Миколаївської обласної державної адміністрації за адресою: м. Миколаїв, вул. Адміральська, 22, каб. 510, телефони для довідок: (0512) 37-09-32 та (0512) 56-55-52.Нет записей.

Всі оголошення →