Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

ПОВІДОМ ПРО КОРУПЦІЮ

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
28 Листопада 2019
до 12 Грудня 2019

Департамент економічного розвитку та регіональної політики Миколаївської обласної державної адміністрації оголошує про намір передати в оренду майно спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області

1. Частина вестибюлю (невигороджена) першого поверху триповерхової будівлі площею 1,00 кв. м, що розміщена за адресою: м. Миколаїв, площа Суднобудівників, 3 та перебуває на балансі КЗК «Обласний палац культури».. Мета використання: розміщення торгівельного автомату, що відпускає штучні продовольчі товари.

2. Частина навісу для автомобілів площею 12,50 кв. м, що розміщений за адресою: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 138-Б та перебуває на балансі Комунального некомерційного підприємства «Миколаївський обласний центр паліативної допомоги та інтегрованих послуг» Миколаївської обласної ради. Мета використання: розміщення стоянки для особистого легкового автомобіля.

3. Частина навісу для автомобілів площею 24,00 кв. м, що розміщений за адресою: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 138-Б та перебуває на балансі Комунального некомерційного підприємства «Миколаївський обласний центр паліативної допомоги та інтегрованих послуг» Миколаївської обласної ради. Мета використання: розміщення стоянки для особистого легкового автомобіля.

Заяви про оренду зазначеного майна приймаються протягом 10 робочих днів після публікації цієї інформації. Заяви про оренду надавати до департаменту економічного розвитку та регіональної політики Миколаївської обласної державної адміністрації за адресою: м. Миколаїв, вул. Адміральська, 22, каб. 510, телефони для довідок: (0512) 37-09-32 та (0512) 56-55-52.Нет записей.

Всі оголошення →