Миколаївська обласна
державна адміністрація
Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.

Новини

Станом на 13 листопада 2015 року проведено 432 анкетування демобілізованих учасників АТО та родин загиблих учасників АТО.

З 09 листопада по 13 листопада на телефон «гарячої лінії» надійшло три звернення щодо виділення земельної ділянки, одне звернення щодо отримання статусу учасника бойових дій та одне звернення з приводу отримання довідки про обставини поранення та контузії. Усі питання вирішуються у робочому порядку із залученням органів влади.
Трьох демобілізованих учасника АТО проконсультовано з приводу отримання земельних ділянок та перенаправлено до головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області, звернення щодо отримання статусу учасника бойових дій та звернення з приводу отримання довідки про обставини поранення та контузії на даний час знаходяться на розгляді в Центрі допомоги учасникам антитерористичної операції
Окрім цього, з 09 листопада по 13 листопада, працівники Центру допомоги учасникам антитерористичної операції з метою координації роботи Центрів допомоги учасникам антитерористичної операції в районах Миколаївської області відвідали міста Южноукраїнськ, Вознесенськ, Первомайськ та Первомайський район.