Миколаївська обласна
державна адміністрація
Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.

Умови передруку та іншого використання матеріалів офіційного веб-сайту Миколаївської обласної державної адміністрації

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не вказано інше

Порушення цих умов розцінюється як порушення прав інтелектуальної власності з усіма наслідками, що випливають з такого порушення, відповідно до чинного законодавства.

1. Будь-яке використання матеріалів офіційного веб-сайту Миколаївської обласної державної адміністрації можливе за вказаних нижче умов. Під використанням мається на увазі будь-яке відтворення, опублікування, копіювання, передрук, поширення, переклад, передача в ефір, передавання по кабелю, переробка й інші способи, передбачені чинним законодавством України.

2. Часткове або повне використання матеріалів дозволене тільки за умови посилання та/або прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання на безпосередню адресу матеріалу на офіційному веб-сайті Миколаївської обласної державної адміністрації (www.mk.gov.ua). Посилання/гіперпосилання має бути розміщене в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Розмір шрифту посилання або гіперпосилання не повинен бути меншим за шрифт тексту використовуваного матеріалу. Посилання/гіперпосилання обов'язкове незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.

3. Використання фотографій, правовласником яких Миколаївська обласна державна адміністрація, дозволене за умови вказування джерела www.mk.gov.ua. Якщо на фотографії наявне ім'я фотографа (або інша інформація про фотографа) та/або вотермарк www.mk.gov.ua та/або підрозділів Миколаївської обласної державної адміністрації, їх збереження при використанні фотографій обов'язкове.

4. Миколаївська обласна державна адміністрація має право в будь-який час вносити зміни в ці умови. Зміни набувають чинності з моменту опублікування нової редакції на www.mk.gov.ua.

5. Порушення цих умов розцінюється як порушення охоронюваних законом прав інтелектуальної власності та/або прав на інформацію. У таких випадках Миколаївська обласна державна адміністрація залишає за собою право на захист прав у судовому порядку відповідно до чинного законодавства.