Центри надання адміністративних послуг — Миколаївська обласна державна адміністрація
Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт
Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.

Центри надання адміністративних послуг

ЦЕНТРИ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

З 1 січня 2014 року в Україні почали свою роботу Центри надання адміністративних послуг (далі — ЦНАП). Створення таких центрів мало на меті скоротити час надання адміністративних послуг, уникнути утворення черг та спростити процедуру видачі необхідних документів громадянам, зокрема, через звернення тільки в одну установу – ЦНАП. Завдяки цьому усувається особистий контакт заявника з представником органу влади — заявник контактує виключно з адміністратором, який не є представником послуг.
У Миколаївській області функціонують 24 Центри надання адміністративних послуг, із яких 19 створено районними державними адміністраціями та 5 міськими (міст обласного значення) радами.

  Телефони та адреси Центрів надання адміністративних послуг міських рад
Формат: PDF | Добавлен: 22/09/2016 11:39:48
140Kb Скачать Завантажити
  Телефони та адреси Центрів надання адміністративних послуг районних державних адміністрацій
Формат: PDF | Добавлен: 22/09/2016 11:40:32
164Kb Скачать Завантажити

На сьогодні, згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 № 523-р «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг», жителі області можуть отримати понад 52 адміністративних послуг. Серед них — послуги з реєстрації прав на нерухоме майно, реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, земельних ділянок та отримання витягів з Державного земельного кадастру, з реєстрації декларацій у сфері будівництва, видача документів у сфері дозвільної діяльності.

Також, у Центрах надання адміністративних послуг, які створені при міських (містах обласного значення) радах, жителі міст можуть оформити реєстрацію місця проживання.
Слід зауважити, що роль ЦНАП у системі надання адміністративних послуг, зводиться виключно до прийому документів заявника та видачі результатів адміністративної послуги. Надання адміністративної послуги залишається сферою компетенції відповідного органу виконавчої влади.
Роль ЦНАП – забезпечити ефективну взаємодію заявника з органом влади без особистого контакту.

ПЕРЕЛІК послуг, регіональних суб’єктів надання адміністративних послуг, що можна отримати через центри надання адміністративних послуг області

УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ АРХІТЕКТУРНО-БУДІВЕЛЬНОЇ ІНСПЕКЦІЇ У МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Консультування суб’єктів звернення (юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадян) здійснюється представниками УДАБІ у Дозвільному центрі за адресою: м. Миколаїв, вул. Адміральська, 20, третє крило, робоче місце № 5, з понеділка по п'ятницю з 9-00 до 17-00 (обідня перерва з 12.30 до 13.30).

1. Декларація (зміни, дублікат) про початок виконання будівельних робіт.
2. Декларація (зміни, дублікат) про початок виконання підготовчих робіт.
3. Повідомлення про початок виконання підготовчих робіт.
4. Реєстрація декларації про готовність до експлуатації об'єкта .
5. Повідомлення про початок виконання будівельних робіт / про зміну даних у повідомленні про початок виконання будівельних робіт.

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖЗЕМАГЕНСТВА У МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
8. Висновок державної експертизи землевпорядної документації щодо об'єктів, які підлягають обов'язковій (первинній, повторній, додатковій) державній експертизі.

УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ, НАЦІОНАЛЬНОСТЕЙ ТА РЕЛІГІЙ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

9. Погодження програм та проектів містобудівних, архітектурних і ландшафтних перетворень, будівельних, меліоративних, шляхових, земляних робіт, реалізація яких може позначитися на стані пам’яток місцевого значення, їх територій і зон охорони
10. Погодження відчуження або передачі пам’яток місцевого значення іншими власниками чи уповноваженими ними органами іншим особам у володіння, користування або управління.
11. Дозвіл на проведення робіт на пам’ятках місцевого значення (крім пам’яток археології), їх територіях та в зонах охорони, реєстрація дозволів на проведення археологічних розвідок, розкопок.
УПРАВЛІННЯ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
12. Висновок державної екологічної експертизи.
13. Погодження визначення місць розміщення підприємств, споруд та інших об’єктів, що шкідливо впливають на стан і відтворення лісів.
14. Дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами.
15. Погодження місць розташування гірничодобувних об’єктів і підземних споруд, не пов’язаних з видобуванням корисних копалин, у тому числі для підземного зберігання нафти, газу та інших шкідливих речовин і матеріалів, захоронення відходів виробництва, інших шкідливих речовин і скидання стічних вод, до початку проектних робіт.
16. Дозвіл на проведення спеціальних робіт із спорудження експлуатаційних свердловин на воду.
17. Дозвіл на здійснення операцій у сфері поводження з відходами (розміщення) та погодження проектів лімітів на утворення та розміщення відходів (крім небезпечних) .
18. Дозвіл на спеціальне використання природних ресурсів у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду загальнодержавного значення.
19. Дозвіл на спеціальне водокористування .
20. Декларація про утворення відходів у відповідному році.
21. Погодження змін цільового призначення земельних лісових ділянок.

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
22. Декларація відповідності матеріально-технічної бази суб`єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки
СЛУЖБА АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ У МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
23. Дозвіл на розміщення, будівництво споруд, об'єктів дорожнього сервісу, автозаправних станцій, прокладання інженерних мереж та виконання інших робіт у межах смуги відведення автомобільних доріг
24. Погодження розміщення рекламоносіїв у межах смуги відведення автомобільних доріг
УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРАЦІ У МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
25. Дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки.
26. Дозвіл на застосування машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки.
27. Дозвіл на експлуатацію машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки.
28. Декларація відповідності матеріально-технічної бази роботодавця вимогам законодавства з питань охорони праці та промислової безпеки
29. Реєстрація великотоннажних та інших технологічних транспортних засобів, що не підлягають експлуатації на вулично-дорожній мережі загального користування
33. Дозвіл на участь у дорожньому русі транспортних засобів, вагові або габаритні параметри яких перевищують нормативні.
34. Погодження маршруту руху транспортного засобу під час дорожнього перевезення небезпечного вантажу.
35. Висновок щодо можливості розташування кіосків, павільйонів, пересувних торгівельних пунктів та інших споруд торгівельно-побутового призначення і об'єктів дорожнього сервісу з виїздом на місце (в разі потреби) для проведення обстеження території або окремих ділянок вулично-шляхової мережі.
36. Висновок щодо можливості розташування рекламоносіїв у межах червоних ліній вулиць або смуги відведення автомобільних доріг.

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ САНІТАРНО-ЕПІДЕМІОЛОГІЧНОЇ СЛУЖБИ В МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!
Миколаївська обласна державна адміністрація доводить до Вашого відома, що відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 10.09.2014 № 442 «Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади» та від 16.12.2015 року № 1092 «Про утворення територіальних органів Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів» утворено, як юридичну особу публічного права головне управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області шляхом перетворення Державної ветеринарної служби та приєднання до служби, що утворилася, Державної інспекції з питань захисту прав споживачів та Державної санітарно-епідеміологічної служби.
Згідно із розпорядженням Кабінету Міністрів України від 06.04.2016 № 260-р «Питання Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів» новостворена служба забезпечує здійснення функцій і повноважень служб, що припиняються в результаті реорганізації.
Виходячи з викладеного, повідомляємо, що з 29 квітня 2016 року головне управління Держсанепідслужби у Миколаївській області припиняє надання адміністративних послуг та закриває реєстри документів дозвільного характеру.
Про початок роботи головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області, Вам буде повідомлено додатково.
МИКОЛАЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ВОДНИХ РЕСУРСІВ
37. Погодження клопотання водокористувачів з обґрунтуванням потреб у воді для отримання дозволу на спеціальне водокористування
МИКОЛАЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА
38. Дозвіл на переведення земельних лісових ділянок до нелісових земель у цілях, пов'язаних з веденням лісового господарства, без їх вилучення у постійного лісокористувача.
39. Спеціальний дозвіл на спеціальне використання лісових ресурсів (лісорубний квиток).
40. Погодження визначення місць розміщення підприємств, споруд та інших об’єктів, що шкідливо впливають на стан і відтворення лісів.
41. Погодження змін цільового призначення земельних лісових ділянок.
МИКОЛАЇВСЬКЕ РЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ВОДНИХ РЕСУРСІВ
42. Погодження клопотання водокористувачів з обґрунтуванням потреби у воді для отримання дозволу на спеціальне водокористування.

ДЕРЖАВНА ІНСПЕКЦІЯ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА В МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

43. Спеціальний дозвіл на зняття та перенесення ґрунтового покриву (родючого шару ґрунту) земельних ділянок.
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ В МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

ДНІПРО-БУЗЬКЕ БАСЕЙНОВЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ САНІТАРНО-ЕПІДЕМІОЛОГІЧНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ НА ВОДНОМУ ТРАНСПОРТІ

У зв'язку з скороченням фахівців Дніпро-Бузького басейнового управління Головного Управління державної санітарно-епідеміологічної служби України на водному транспорті, функції по розгляду документів та видачі висновків державної санітарно-епідеміологічної експертизи на об'єктах водного транспорту України виконується фахівцями Головного Управління державної санітарної-епідеміологічної служби України на водному транспорті за адресою: м. Іллічівськ, вулиця Транспортна 37, 68001


Довідково :

Адміністративна послуга - результат здійснення владних повноважень суб’єктом надання адміністративних послуг за заявою фізичної або юридичної особи, спрямований на набуття, зміну чи припинення прав та/або обов’язків такої особи відповідно до закону.
Суб’єкт звернення - фізична особа, юридична особа, яка звертається за отриманням адміністративних послуг;
Суб’єкт надання адміністративної послуги - орган виконавчої влади, інший державний орган, орган влади Автономної Республіки Крим, орган місцевого самоврядування, їх посадові особи, уповноважені відповідно до закону надавати адміністративні послуги.
Центр надання адміністративних послуг - це постійно діючий робочий орган або структурний підрозділ місцевої державної адміністрації або органу місцевого самоврядування, що зазначений у частині другій цієї статті, в якому надаються адміністративні послуги через адміністратора шляхом його взаємодії з суб’єктами надання адміністративних послуг.
Центри надання адміністративних послуг утворюються при:
1) Київській міській державній адміністрації;
2) Севастопольській міській державній адміністрації;
3) районній державній адміністрації;
4) районній у місті Києві державній адміністрації;
5) районній у місті Севастополі державній адміністрації;
6) виконавчому органі міської ради міста обласного, республіканського Автономної Республіки Крим значення.
Центри надання адміністративних послуг можуть утворюватися при виконавчому органі міської міста районного значення, селищної, сільської ради у разі прийняття відповідною радою такого рішення.

Адміністратор - посадова особа органу, що утворив центр надання адміністративних послуг, яка організовує надання адміністративних послуг шляхом взаємодії з суб’єктами надання адміністративних послуг..