Громадська рада — Миколаївська обласна державна адміністрація
Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт
Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.

Громадська рада

Громадська рада при Миколаївській облдержадміністрації створена та діє відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року №996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики».
Громадська рада при облдержадміністрації є постійно діючим колегіальним виборним консультативно-дорадчим органом, утвореним для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю облдержадміністрації, налагодження ефективної взаємодії облдержадміністрації з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.
Основними завданнями громадської ради є:
  • створення умов для реалізації громадянами конституційного права на участь в управлінні державними справами;
  • здійснення громадського контролю за діяльністю облдержадміністрації;
  • сприяння врахуванню облдержадміністрацією громадської думки під час формування та реалізації державної політики.

З метою забезпечення більш ефективної участі громадян в управлінні державними справами, приведення складу громадської раду у відповідність до нових очікувань та вимог суспільства головою облдержадміністрації видано розпорядження від 11.08.2014 №241-р, яким розпочато процес підготовки до проведення установчих зборів для формування нового складу громадської ради при облдержадміністрації.

30 жовтня 2014 року облдержадміністрацією утворено ініціативну групу з підготовки установчих зборів для формування складу громадської ради при облдержадміністрації у складі 6 осіб.

Склад ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування складу громадської ради при Миколаївській облдержадміністрації

1. Скиба Світлана Іванівна – директор департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.

2. Русс Світлана Миколаївна – начальник юридичного відділу апарату облдержадміністрації.

3. Підберезняк Вадим Іванович – голова Миколаївської обласної організації Асоціація Джиу-джитсу України, координатор діяльності волонтерських організацій з допомоги військовослужбовцям в зоні АТО.

4. Шевченко Ілля Володимирович – представник МОГО «Союз юристів Миколаївщини».

5. Тросіненко Микола Миколайович – керівник добровільного формування «Народне ополчення Миколаївщини».

6. Малицький Олександр Георгійович – активіст обласної молодіжної громадської організації Миколаївщини «Зелений Рух».

  Розпорядження про розпуск громадської ради при ОДА
Формат: DOC | Добавлен: 18/08/2014 14:18:29
29Kb Скачать Завантажити

Засідання громадської ради

До уваги представників громадськості! Перенесення дати установчих зборів з формування нового складу громадської ради при облдержадміністрації.

З метою оновлення формату та якості роботи громадських рад при органах виконавчої влади 26 листопада 2014 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову №688, якою припинено повноваження усіх громадських рад при міністерствах, інших центральних органах виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київській та Севастопольській міських, районних, районних у мм. Києві та Севастополі державних адміністраціях, утворених до 22 лютого 2014 року. З цією ж метою Кабінетом Міністрів України в грудні ц.р. розроблено проект постанови про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», який зараз проходить погодження. Цим актом планується внести численні зміни до порядку формування громадських рад при міністерствах, інших центральних органах виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київській та Севастопольській міських, районних, районних у мм. Києві та Севастополі державних адміністраціях. У зв’язку з цим ініціативна група з підготовки до проведення установчих зборів з формування складу громадської ради прийняла рішення про перенесення строку проведення установчих зборів до виходу вищевказаної постанови про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996. Після встановлення нового порядку формування громадських рад, ініціативною групою буде розроблено та оприлюднено повідомлення з роз’ясненням нової процедури формування громадської ради при Миколаївській облдержадміністрації.
Ініціативна група з підготовки установчих зборів для формування складу громадської ради при Миколаївській облдержадміністрації