Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.

Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля (ст. 7 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля»)

Регуляторні акти що проходять громадське обговорення (ст. 9. Закону «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»)

Нормативно-правові акти, що підлягають обговоренню (стаття 15 Закону "Про доступ до публічної інформації")

Інші питання з яких проводяться консультації з громадськістю:

Анонс

обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності ФГ «ГАРМОНІЯ» щодо будівництва зрошувальної мережі на території Широківської об’єднаної територіальної громади Снігурівського району Миколаївської області на зрошувальному масиві Спаської зрошувальної мережі

Відповідно ст. 7 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» 10.09.2019 у 14:00 відбудуться громадські слухання звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності ФГ «ГАРМОНІЯ» щодо будівництва зрошувальної мережі на території Широківської об’єднаної територіальної громади Снігурівського району Миколаївської області на зрошувальному масиві Спаської зрошувальної мережі (номер справи в Єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля 2019754007).

Громадські слухання проводяться з метою виявлення проблемних питань щодо впровадження планованої діяльності, яка може мати значний негативний вплив на довкілля, для збирання і врахування зауважень громадськості.

Місце проведення – у адміністративному приміщенні Широківської сільради за адресою: Україна, Миколаївська обл., Снігурівський район, с. Широке, вул. Шкільна, 1.

Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля оприлюднене у Єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля від 23.08.2019, на офіційному сайті управління екології Миколаївської облдержадміністрації (http://ecolog.mk.gov.ua), у засобах масової інформації – газетах «Щотиждня» від 21.08.2019 № 34 та «Южная газета» від 26.08.2019 № 34 (383).

Для ознайомлення звіт з оцінки впливу на довкілля розміщено у приміщеннях:

1. ФГ «ГАРМОНІЯ» за адресою: 57320 с. Червона Долина, вул. Миру, 25 Снігурівського р-ну Миколаївської обл.;

2. Адміністративне приміщення Широківської сільради за адресою: Україна, Миколаївська обл., Снігурівський район, с. Широке, вул. Шкільна, 1;

3. Управління екології та природних ресурсів Миколаївської облдержадміністрації: м. Миколаїв, пр. Центральний, 16, каб. 22, тел. (0512) 46-04-27.

Анонс

обговорення питання "Про використання державним архівом Миколаївської області бюджетних коштів за 2018 рік"


20 лютого 2019 року о 16 годині відбудеться засідання науково-експертної ради з представників громадськості при державному архіві Миколаївської області та колективом державного архіву Миколаївської області. Під час зустрічі буде заслухано звіт начальника відділу фінансово-економічного та матеріально-технічного забезпечення державного архіву Миколаївської області про використання державним архівом Миколаївської області бюджетних коштів за 2018 рік.

Під час зустрічі планується обговорити інформацію щодо запланованих кошторисних призначень на витрати державного архіву на 2018 рік, проведені зміни в них упродовж року, фактичне виконання доходної та витратної частини кошторису. Буде надана детальна інформація щодо витрат в розрізі видів, товарів, робіт і послуг, що були закуплені держархівом протягом 2018 року.

До зустрічі запрошуються представники науково-експертної ради при держархіві, громадських організацій, які опікуються проблематикою архівної галузі, науковці та користувачі архівних документів Національного архівного фонду, що перебуває на збереженні державного архіву Миколаївської області.

Місце проведення зустрічі: м. Миколаїв, вул. Московська, 1, читальна зала. Для проходу до приміщення державного архіву при собі потрібно мати документ, що посвідчує особу (паспорт, військовий квиток тощо).

Для отримання додаткової інформації звертатися до контактної особи: Індикова Олена Дмитрівна, начальник відділу фінансово-економічного та матеріально-технічного забезпечення, тел. (0512) 37-00-63, e-mail: elena132@meta.ua.

Анонс проведення засідань тематичних експертних груп з підготовки проекту Плану заходів з реалізації у 2018-2020 роках Стратегії розвитку Миколаївської області на період до 2020 року

Миколаївською облдержадміністрацїєю продовжується робота з підготовки проекту Плану заходів з реалізації у 2018-2020 роках Стратегії розвитку Миколаївської області на період до 2020 року.

6, 7, 8 лютого 2018 року з 1000 - 1700 відбудуться засідання тематичних експертних груп з розгляду та обговорення доцільності включення до Плану заходів з реалізації у 2018-2020 роках Стратегії розвитку Миколаївської області технічних завдань на проекти регіонального розвитку, які надійшли з моменту оголошення про збір ідей проектів. Каталог технічних завдань на проекти регіонального розвитку оприлюднено у підрубриці «Оприлюднення та обговорення» рубрики «Зв’язки з громадськістю» веб-сайту департаменту економічного розвитку та регіональної політики облдержадміністрації за посиланням:

http://www.economy-mk.gov.ua/index.php/component/content/article/98-pro-departament/opryliudnennia-ta-obhovorennia/140-opryliudnennia-ta-obhovorennia?Itemid=437 .

Організатором заходу виступає департамент економічного розвитку та регіональної політики облдержадміністрації.

До участі запрошуються члени експертних груп у тому числі представники депутатьского корпусу, струкnурних підрозділів облдержадміністрацїї, вищих навчальних закладів області, громадських об’єднань, до сфери діяльності яких належать питання соціально-економічного. Інвестиційного та регіонального розвитку, покращення якості життя населення та збереження і розвиток територій.

Місце проведення заходу: м.Миколаїв, вул.Адміральська, 22, 4-й поверх, мала зала.

Для отримання додаткової інформації звертайтеся до контактних осіб: Гордієнко Тетяна Вікторівна, начальник відділу макроекономічного аналізу та прогнозування департаменту економічного розвитку та регіональної політики облдержадміністрації, тел.(0512) 37-08-23; Моренко Тетяна Олександрівна, головний спеціаліст відділу макроекономічного аналізу та прогнозування департаменту економічного розвитку та регіональної політики облдержадміністрації, тел.(0512) 37-42-18; e-mail: econom@mk.gov.ua

Анонс про звіт про використання державним архівом Миколаївської області бюджетних коштів на 2017 рік


14 лютого 2018 року о 16.00 відбудеться засідання науково-експертної ради з представників громадськості при державному архіві Миколаївської області, на якому начальник відділу фінансово-економічного та матеріально-технічного забезпечення державного архіву Миколаївської області надасть звіт про використання державним архівом Миколаївської області бюджетних коштів на 2017 рік.

Під час зустрічі планується заслухати інформацію щодо запланованих кошторисних призначень на витрати державного архіву на 2017 рік, проведені зміни в них впродовж року, фактичне виконання доходної та витратної частини кошторису. Буде надана детальна інформація щодо витрат в розрізі видів товарів, робіт і послуг, що були закуплені держархівом протягом року. Загальна інформація щодо використання бюджетних коштів оприлюднена на сайті державного архіву Миколаївської області та порталі e-data.

До зустрічі запрошені представники науково-експертної ради з представників громадськості при державному архіві Миколаївської області, представники громадських організацій, які опікуються проблематикою архівної галузі, науковці, викладачі вищих навчальних закладів.

Місце проведення зустрічі: м. Миколаїв, вул. Московська, 1, читальна зала державного архіву. Для проходу до приміщення держархіву області при собі потрібно мати документ, що посвідчує особу (паспорт, військовий квиток, тощо).

Для отримання додаткової інформації звертатися до контактної особи: Індикова Олена Дмитрівна, начальник відділу фінансово-економічного та матеріально-технічного забезпечення, тел. (0512) 37-00-63, e-mail: elena132@meta.ua

АНОНС ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

Проведення громадських слухань у процесі оцінки впливу на довкілля планової діяльності ТОВ «Компанія «Євровнєшторг»

15 травня 2018 року o ll-00 годині відбудуться громадські слухання щодо планової діяльності ТОВ «Компанія «Євровнєшторг», а саме новому будівництву залізничної колії по станції Жовтнева для збільшення вантажообігу підприємства до 4 мли. т/рік зернових культур по вул. Айвазовського, буд. 14, в приміщенні ТОВ «Компанія «Євровнєшторг».

Громадські слухання у процесі оцінки впливу на довкілля проводяться відповідно ст. 7 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля». Організатором заходу виступає управління екології та природних ресурсів Миколаївської облдержадміністрації. До участі у заході запрошуються представники громадськості.

Під час заходу планується обговорити можливий негативний вплив планової діяльності на довкілля; проблемні питання, що заслуговують на увагу громадськості.

Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля оприлюднене у Єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля від 18.04.2018, на офіційному сайті управління екології Миколаївської облдержадміністрації (http://ecolog.mk.gоу.uа). на дошці оголошень Миколаївської облдержадміністрації та адміністрації Корабельного району, у засобах масової інформації - газетах «Южная газета» від 23-29.04.2018 року №16 (313) та «Щотиждня» від 18.04.2018 року № 16.

Для ознайомлення звіт з оцінки впливу на довкілля розміщено у приміщеннях:

1. Управління екології та природних ресурсів Миколаївської облдержадміністрації - м. Миколаїв, пр. Центральний, 16, тел. (0512) 46-04-27;

2. Адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради - м.Миколаїв, пр. Богоявленський, 314 (дошка оголошень);

3. ТОВ «Компанія «Євровнєшторг» - м. Миколаїв, вул. Морехідна, 14, оф. 407, тел. (0512) 76-68-52;

4. Миколаївська облдержадміністрація - м. Миколаїв, вул. Адміральська, буд. 22, тел. 0800502191.

Місце проведення заходу: м. Миколаїв, вул. Айвазовського, буд. 14. При собі мати документ, що посвідчує особу (паспорт, водійське посвідчення, військовий квиток тощо).

Для отримання додаткової інформації звертайтесь до контактних осіб: Попкова Діана Миколаївна, головний спеціаліст відділу оцінки впливу на довкілля, тел.: (0512) 46-04-27, e-mail: ecolog@mk.gov.ua.

АНОНС ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

Проведення громадських слухань у процесі оцінки впливу на довкілля планової діяльності ТОВ «Нівен»

14 червня 2018 року відбудуться громадські слухання щодо планової діяльності Прат «Дікергофф Цемент Україна», а саме щодо нового будівництва пакувального відділення цементу потужністю 80 тон на годину.

Громадські слухання у процесі оцінки впливу на довкілля проводяться відповідно ст. 7 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля». Організатором заходу виступає управління екології та природних ресурсів Миколаївської облдержадміністрації. До участі у заході запрошуються представники громадськості.

Під час заходу планується обговорити можливий негативний вплив планованої діяльності на довкілля; проблемні питання, що заслуговують на увагу громадськості.

Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля оприлюднене у Єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля від 25.05.2018, на офіційному сайті управління екології Миколаївської облдержадміністрації (http://ecolog.mk.gov.ua), у засобах масової інформації – газетах «Маяк» від 19.052018р. №20 (9023) та «Николаевские новости» від 16.05.2018 року № 59 (3400).

Для ознайомлення звіт з оцінки впливу на довкілля розміщено у приміщеннях:

1. «ЮГцемент» філія ПРАТ «Дікергофф Цемент Україна», 57113, Україна, Миколаївська область, Миколаївський район, смт. Ольшанське, вул. Промислова, 9 з 8.00 до 17.00 Контактна особа Кучер Оксана Романівна тел. (0512) 594-508;

2. Ольшанська селищна рада, 57113, Україна, Миколаївська область, Миколаївський

район, смт. Ольшанське, вул. К. Ольшанського, 1 з 8.00 до 17.00

Місце проведення заходу: приміщення Ольшанського будинку культури. При собі мати документ, що посвідчує особу (паспорт, водійське посвідчення, військовий квиток тощо).

Для отримання додаткової інформації звертайтесь до контактної особи «ЮГцемент» філія ПРАТ «Дікергофф Цемент Україна» Кучер Оксана Романівна тел. (0512) 594-508.

АНОНС ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

Проведення громадських слухань у процесі оцінки впливу на довкілля планової діяльності ТОВ «Нівен»

14 червня 2018 року щодо планової діяльності Прат «Дікергофф Цемент Україна», а саме щодо реконструкції дільниці Долинська – Миколаїв з підвищенням пропускної спроможності напрямку Знам’янка – Долинська – Миколаїв. Зовнішнє електропостачання стаціонарних тягових підстанцій 150/27,5/10 кВ «Новополтавка», «Миколаїв – Тягова», Миколаївська область.

Громадські слухання у процесі оцінки впливу на довкілля проводяться відповідно ст. 7 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля». Організатором заходу виступає управління екології та природних ресурсів Миколаївської облдержадміністрації. До участі у заході запрошуються представники громадськості.

Під час заходу планується обговорити можливий негативний вплив планованої діяльності на довкілля; проблемні питання, що заслуговують на увагу громадськості.

Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля оприлюднене у Єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля від 24.05.2018, на офіційному сайті управління екології Миколаївської облдержадміністрації (http://ecolog.mk.gov.ua), у засобах масової інформації – газетах «Щотижня» від 23.05.2018 року №61112 та «ТВ Южная газета» від 28.05.2018 року №21 (318).

Для ознайомлення звіт з оцінки впливу на довкілля розміщено у приміщеннях:

Служба електропостачання регіональна філія «Одеська залізниця» ПАТ «Українська залізниця», вул. Пантелеймонівська, 19, м. Одеса, з 24.05.2018 р., контактна особа Татаєва Оксана Сергіївна, тел.: (046) 727-17-82;

Баштанська районна рада, вул. Баштанської Республіки, 37, м. Баштанка, з 24.05.2018 р., контактна особа Пшиченко Василь Іванович, тел.: (05158) 2-73-32;

Вітовська районна рада, просп. Богоявленський, 306, м. Миколаїв, з 24.05.2018 р., контактна особа Малюк Інна Володимирівна, тел.: (0512) 64-48-19;

Миколаївська міська рада, вул. Адміральська, 20, м. Миколаїв, з 24.05.2018 р., контактна особа Д'яченко Катерина Олегівна, тел.: (0512) 37-35-42;

Новобузька районна рада, вул. Гребеннікова, 1, м. Новий Буг, з 24.05.2018 р., контактна особа Бєлякова Тетяна Миколаївна, тел.: (05151) 9-13-75.

Місце проведення заходу: приміщення Ольшанського будинку культури. При собі мати документ, що посвідчує особу (паспорт, водійське посвідчення, військовий квиток тощо).

Для отримання додаткової інформації звертайтесь до контактної особи РФ «Одеська залізниця» ПАТ «Українська залізниця» Татаєва Оксана Сергіївна, тел.. (046) 727-17-82.

Анонс громадських слухань

17 липня 2018 року о 10 годині відбудуться громадські слухання щодо планової діяльності РФ «Одеська залізниця», а саме щодо реконструкції споруд залізниці з електрифікацією і будівництвом нових пристроїв СЦБ та зв’язку дільниць Миколаїв – Колосівка та з’єднувальна дуга Б/П 225 км – пост 102 км.

Громадські слухання у процесі оцінки впливу на довкілля проводяться відповідно ст. 7 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля». Організатором заходу виступає управління екології та природних ресурсів Миколаївської облдержадміністрації. До участі у заході запрошуються представники громадськості.

Під час заходу планується обговорити можливий негативний вплив планованої діяльності на довкілля; проблемні питання, що заслуговують на увагу громадськості.

Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля оприлюднене у Єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля від 20.05.2018, на офіційному сайті управління екології Миколаївської облдержадміністрації (http://ecolog.mk.gov.ua), у засобах масової інформації – газетах «Щотижня» від 23.05.2018 року №61112 та «ТВ Южная газета» від 28.05.2018 року №21 (318).

Для ознайомлення звіт з оцінки впливу на довкілля розміщено у приміщеннях:

- Служба електропостачання регіональна філія «Одеська залізниця» ПАТ «Українська залізниця», вул. Пантелеймонівська, 19, м. Одеса, контактна особа Татаєва Оксана Сергіївна, тел.: (046) 727-17-82;

-Вітовська районна рада, пр. Богоявленський, 306, м. Миколаїв, контактна особа Малюк Інна Володимирівна, тел.: (0512)64-48-19;

-Миколаївська міська рада, вул. Адміральська, 20, м. Миколаїв, контактна особа Д'яченко Катерина Олегівна, тел.:(0512)37-35-42;

- Веселинівська районна рада, вул. Мозолевського, 14, смт. Веселинове, контактна особа Луценко Світлана Миколаївна, тел.: (05163) 2-25-99;

- Миколаївська районна рада, вул. Одеське шоссе, 18 а, м. Миколаїв, контактна особа Максименко Галина Вікторівна, тел.:(0512) 48-05-33;

- Новоодеська районна рада, вул.Центральна, 202, м. Нова Одеса, контактна особа Гета Павло Пантелійович, тел.: (05167) 919-03;

Місце проведення заходу: зал засідань Виробничого підрозділу Миколаївської дистанції сигналізації і зв’язку РФ «Одеська залізниця ПАТ «Укрзалізниця» за адресою м. Миколаїв, вул. Новозаводська, 1м. При собі мати документ, що посвідчує особу (паспорт, водійське посвідчення, військовий квиток тощо).

Для отримання додаткової інформації звертайтесь до контактної особи РФ «Одеська залізниця» ПАТ «Українська залізниця» Татаєва Оксана Сергіївна, тел. (046) 727-17-82.

Громадські слухання

28 листопада о 12:00 відбудуться громадські слухання щодо планованої діяльності ТОВ «ВІП – ТРЕЙДЕР», а саме щодо розробки Західно – Лащівської ділянки силікатних кобальт – нікелевих руд у Первомайському районі Миколаївської області.

Громадські слухання у процесі оцінки впливу на довкілля проводяться відповідно ст. 7 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля». Організатором заходу виступає управління екології та природних ресурсів Миколаївської облдержадміністрації. До участі у заході запрошуються представники громадськості.

Під час заходу планується обговорити можливий негативний вплив планованої діяльності на довкілля; проблемні питання, що заслуговують на увагу громадськості.

Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля оприлюднене у Єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля від 12.11.2018 р. за № 20187131236 на офіційному сайті управління екології та природних ресурсів Миколаївської облдержадміністрації (http://ecolog.mk.gov.ua), у засобах масової інформації – в газетах «Прибузький вісник» від 10 листопада 2018року № 87 - 88, «Первомайський вісник» від 10 листопада 2018 року № 86.

Для ознайомлення звіт з оцінки впливу на довкілля розміщено у приміщенні Довгопристанської сільської ради за адресою: вул. Крижанівського, 50, с. Довга Пристань, Первомайський район, Миколаївська область.

Для отримання додаткової інформації звертайтесь до контактної особи Примакової Ганна 067 526 52 82.