Миколаївська обласна
державна адміністрація
Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.

Постановою Кабінету Міністрів України від 5 листопада 2008 року № 976 затверджений Порядок сприяння проведенню громадської експертизи діяльності органів виконавчої влади.

Постанова Кабінету Міністрів України від 5 листопада 2008 року № 976

Інформація

про застосування механізму громадських експертиз діяльності Миколаївської облдержадміністрації

Розпорядженням голови облдержадміністрації від 01 серпня 2013 року № 214-р «Про проведення громадської експертизи діяльності Миколаївської облдержадміністрації» надано сприяння Всеукраїнській благодійній організації "Ініціатива заради життя" у проведенні громадської експертизи діяльності Миколаївської облдержадміністрації щодо забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД.

Матеріали щодо результатів проведення громадської експертизи наведені нижче.

Розпорядженням голови облдержадміністрації від 23 червня 2015 року № 191-р «Про проведення громадської експертизи діяльності Миколаївської облдержадміністрації» надано сприяння Всеукраїнській громадській організації «Коаліція захисту прав інвалідів та осіб із інтелектуальною недостатністю» у проведенні громадської експертизи діяльності Миколаївської облдержадміністрації щодо дотримання стандартів надання соціальних та адміністративних послуг особам з інвалідністю внаслідок психічних розладів і розумової відсталості та їхнім законним представникам.

Рекомендації від ВГО «Коаліція захисту прав інвалідів та осіб із інтелектуальною недостатністю» за результатами громадської експертизи до облдержадміністрації не надходили.

Протягом 2016-19 років запитів від інститутів громадянського суспільства на проведення громадських експертиз діяльності облдержадміністрації не надходило.

  Матеріали громадської експертизи діяльності облдержадміністрації від ВБО "Ініціатива заради життя"