Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт


Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����


Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.

Оголошення про проведення консультації з громадськістю

Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації у січні 2018 року проводить консультації з громадськістю щодо прийняття проекту Програми зайнятості населення Миколаївської області на період до 2020 року».

З проектом Програми зайнятості Ви можете ознайомитися на сайті департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації (www.sotszahist.mk.ua).

Пропозиції до проекту Програми зайнятості населення Миколаївської області на період до 2020 року просимо надавати на електронні адреси: zanyatost_gutszn@ukr.net; mk_iac@ukr. net.

Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації

Консультації з громадськістю

Консультації з громадськістю – важливий механізм забезпечення відкритості та прозорості діяльності органів влади. Порядок проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року №996.

Консультації з громадськістю проводяться з метою залучення громадян до участі в управлінні державними справами, надання можливості для їх вільного доступу до інформації про діяльність органів виконавчої влади, а також забезпечення гласності, відкритості та прозорості діяльності зазначених органів.

Проведення консультацій з громадськістю сприяє налагодженню системного діалогу органів виконавчої влади з громадськістю, підвищенню якості підготовки рішень з важливих питань державного і суспільного життя з урахуванням громадської думки, створенню умов для участі громадян у розробленні проектів таких рішень.

Відповідно до Порядку проведення консультацій з громадськістю, на підставі пропозицій структурних підрозділів облдержадміністрації та громадської ради при облдержадміністрації щорічно затверджується орієнтовний план проведення консультацій з громадськістю.

Постанова Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. N 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики»

Посилання на сторінку Регуляторна політика та підприємництво

Посилання на урядовий веб-сайт "Громадянське суспільство і влада"


Електронні консультації з громадськістю
Публічні громадські обговорення
Орієнтовні плани проведення консультацій з громадськістю