Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
05 Серпня 2014

Вадим Меріков: Сепаратистів будемо гнати каленим залізом з Миколаївської області

Тема: Події

Голова Миколаївської облдержадміністрації Вадим Меріков розповів про свої практичні кроки на новій посаді в ефірі програми «Запитай у влади». Одним з найпріоритетніших напрямів є безпека області та її мешканців.

- На всіх блокпостах стоять представники ДАІ, військовослужбовці, а також залучаються бійці Національної Гвардії, тому це не просто блокпост, його не так просто проїхати та об’їхати. Сепаратистів будемо гнати каленим залізом з Миколаївської області і не допустимо сепаратизму в Миколаєві, - розповів голова облдержадміністрації.

За словами Вадима Мерікова, миколаївські блокпости були відзначені і в РНБО і Президентом України Петром Порошенком, як одні з найкращих блокпостів на Півдні та Сході країни. Вадим Меріков впевнений, що патріоти, які чергують днями та ночами, виходять за патріотичними переконаннями та готові покласти життя, боротися за територіальну цілісність та свою Батьківщину. Крім того, всі вони пройшли відповідне навчання, а незабаром громадській організації нададуть додаткове приміщення для проведення теоретичних навчань.

- Головний напрямок роботи – це боротьба з тероризмом та сепаратизмом, як в нашому регіоні, так і в цілому в Україні. Сьогодні слід більше розповідати про патріотизм та робити більше для того, щоб був спокій на вулицях наших міст та сіл, - розповів керівники області.

Вже проведено перше засідання Ради оборони та прийнято рішення – відновити блокпости, зокрема в містах Первомайськ та Очаків.

- Блокпост були і в  інших містах області, але деякі «товариші» попіарилися, після чого ці блокпости закрили. Вони були необхідні в якийсь період виборчої компанії, щоб пофотографуватися. Саме тому, першим своїм розпорядженням доручив Миколі Романчуку, який буде призначений на посаду першого заступника голови облдержадміністрації, але він вже працює на громадських засадах, відновити роботу блокпостів. Перш за все – це в місті Первомайську, адже це в’їзд та виїзд в нашу область. А також місто Очаків, тому що дуже часто сепаратисти говорять про якусь Руську славу, - зазначив Вадим Меріков.

Керівник області впевнений, що координація роботи має відбуватися спільно з обласною Радою безпеки та громадським угрупуванням «Народне Ополчення». Саме представники цієї організації, вже впродовж декількох місяців несуть на собі відповідальність за безпеку міста та області.Всі новини  →