Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітації



Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим







�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����







Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
08 Серпня 2014

Вадим Меріков: Відносьтеся до військовослужбовців та їх сімей, як до своїх рідних

Тема: Події

Голова  облдержадміністрації Вадим Меріков попросив голів районних рад приділити увагу військовослужбовцям, їх сім’ям, а головне налагодити співпрацю  з волонтерами.  Про це  він сказав 8 серпня під час  наради з головами районних рад.

– Днями відбулася нарада у Президента України Петра Порошенка,де на порядку денному головним було  військове питання. Сьогодні підтримка військовослужбовців має бути не тільки матеріальною, а і духовною. Волонтери розповідають, що малюнки дітей наші бійці приймають зі сльозами на очах. Тому дуже прощу підтримати цю ініціативу в районах. Слід спілкуватися з волонтерами, залучати їх до нашої з вам роботи, – зазначив Вадим Меріков.

За словами голови облдержадміністрації, при Президенті України буде створена рада волонтерів. Новостворений орган зможе надавати пропозиції як Кабінету Міністрів України, так і Президенту України, зокрема, щодо внесення змін у законодавчу базу, щодо спрощення ввезення спецзасобів для військовослужбовців.

Зупинився Вадим Іванович і на питанні мобілізації.

–Третя хвиля мобілізації  - дуже важливе питання. Запевняю вас, що мобілізація пройде в області добре. Наша область мобілізувала близько 5 тисяч людей, більше 2 тисяч бійців зараз перебувають в зоні проведення АТО. Наші хлопці зморилися і фізично, і психологічно. Ми маємо їх зустріти, підтримати та провести їх реабілітацію. Прошу відноситися до військовослужбовців та членів їх родини, як до своїх близьких, – сказав керівник області.

Керівник області вже надав відповідні доручення, щоб військовослужбовці, які пройшли страхіття війни, змогли відновити свої сили у санаторно-профілактичних закладах області.

Не менш важливе питання надання земельних ділянок військовослужбовцям та їх родинам. Вадим Меріков зазначив, що люди мають використати свої конституційні права, а представники влади мають допомогти та сприяти у цьому. А ось міським головам слід оперативно розглянути питання щодо звільнення родин військовослужбовців від сплати комунальних послуг, або зменшення її на  50%.

– Давайте переглянемо бюджет, і у всіх районах приймемо відповідне рішення, - наголосив керівник області.

Вадим Іванович попросив голів районних рад доносити до громади тільки правдиву та перевірену інформацію. Адже російські спецслужби  ведуть також і інформаційну війну, бажаючи посіяти паніку та страх серед українців.

– Вас вибрала громада, прошу доносити до людей правдиву інформацію та підтримувати патріотичні настрої, –  закликав голова облдержадміністрації.

 



Всі новини  →