Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
15 Серпня 2014

Вадим Меріков: Скоординувавши наші дії, ми зможемо досягти потрібного результату

Тема: Події

Сьогодні, 15 серпня, відбулася перша нарада миколаївських волонтерів з керівництвом області.

–  Ми маємо визначити та прийняти рішення, від яких залежить необхідна допомога та  підтримка як армії, військовослужбовцям,  так і переселенцям, яких на Миколаївщині більше ніж 2,8 тис., –  зазначив голова ОДА.

За словами Вадима Мерікова, на рахунок обласного благодійного фонду від небайдужих миколаївців надійшло  більше 5 млн. грн.. Частина з них вже витрачена на підтримку поранених військовослужбовців, сімей загиблих героїв-бійців та на їх поховання. Більше 824 тис. грн. було направлено на потреби вимушених переселенців. Миколаївці активно підтримують соціальну акцію «Гуманітарний кошик» та придбають казначейські сертифікати «Військові».

– Однозначно вклад волонтерів у допомогу військовослужбовцям неоцінений. Вдячний вам за підтримку та вашу самовідданість. Я відкритий для конструктивного діалогу: ми повинні об’єднати наші зусиллі для спільної справи. Лише скоординувавши наші дії, ми зможемо досягти потрібного результату, –  зазначив керівник області.

Радник голови облдержадміністрації, найактивніший волонтер Миколаївщини Давід Арахамія зміг спрямувати діалог у конструктивне русло. Давід чітко визначив план роботи та, перш за все, запропонував створити мережу для координації діяльності волонтерів та обласної влади.

–  Всі ми допомагаємо:  хтось більше, хтось менше. Але не знаючи про допомогу один одного, ми дублюємо нашу підтримку. Нам слід  перейти на інший рівень, систематизувати роботу та постійно працювати з владою, –  зазначив Давід.

  Саме тому волонтери розбилися на групи за різними напрямками діяльності. А також були закріплені координатори за підшефними  військовими підрозділами. З сьогоднішнього дня волонтери актуалізують списки найнеобхіднішого для наших військовослужбовців. Всі новини  →