Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
28 Серпня 2014

Вадим Меріков перераховуватиме заробітну плату на потреби 79-ки

Тема: Події

Голова облдержадміністрації Вадим Меріков закликав усіх представників районної  влади  співпрацювати з волонтерами, військовими частинами та бійцями, які перебувають у зоні АТО. В той же час має бути налагоджений конструктивний діалог із підприємцями, фермерами для своєчасної допомоги нашим військовослужбовцям. За словами очільника області, взірцями такої плідної співпраці є Арбузинський, Березанський, Веселинівський та Миколаївський райони. На жаль, інші  райони не так активно підтримують миколаївських бійців. Адже це не просто благодійність, це неоціненна допомога українській армії.

На цьому наголосив Вадим Меріков 28 серпня  під час наради з головами райдержадміністрацій, районних рад, міськими (міст обласного значення) головами, керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади. 

Окрім цього, керівник області прозвітував про кошти, які надійшли на рахунок Миколаївського обласного благодійного фонду соціальної допомоги малозабезпеченим.

–  32 герої з Миколаївщини загинули під час проведення АТО на сході країни. Так, 21 родині загиблих вояків уже виплачено більше 1 млн. грн. Матеріальна допомога на захоронення бійців та ритуальні послуги більше  151 тис. грн. На матеріальне забезпечення військових частин направлено  177 тис. грн., на виготовлення модернізованого  БТР вже перерахували 70 тис. грн. Усього ж зібрано коштів на суму 4 млн. 297 тис. 914 грн., – зазначив голова облдержадміністрації.

Вадим Меріков всю свою заробітну плату перераховуватиме на потреби 79-ї окремої аеромобільної бригади. На власному прикладі керівник області показав, як можна підтримувати миколаївських бійців.

 Всі новини  →