Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
02 Вересня 2014

Вадим Меріков: Миколаївці можуть почувати себе у безпеці

Тема: Події

1 вересня, під головуванням голови облдержадміністрації Вадима Мерікова, відбулося закрите засідання Ради оборони Миколаївської області.

Перш за все, було прийнято рішення посилити роботу по забезпеченню правопорядку на вулицях міст та районів. До цієї роботи долучаться і громадські організації, і політичні партії. Крім того, буде створена група, яка разом із громадськими формуваннями, буде забезпечувати безпеку населених пунктів.

– Ми будемо долучати громадськість, активістів, які сьогодні мають бойовий настрой та ладні захищати наше рідне місто і наш регіон. Запевняю, що будь-які сепаратистські прояви, листівки, наклейки з агітаційними закликами «про створення Новоросії» та іншого роду агітаційні матеріали проросійського спрямування будуть дуже жорстко присікатися, – зазначив голова облдержадміністрації Вадим Меріков.

Розглянули і питання неправдивих дзвінків про замінування. За словами  керівника області, дзвінки надходять від людей з Луганщини. Подібну недостовірну інформацію оперативно відпрацьовують відповідні служби.

– Запевняю, миколаївці можуть почувати себе у безпеці. Мета російських спецслужб та бандформувань – посіяти  паніку  та страх серед українців. Але вони забувають, що ми – сильна нація, ми об’єдналися для того, щоб протистояти. Я дуже багато спілкуюся з людьми і бачу їх готовність брати до рук зброю, захищати область, ставати на захист цілісності України. Наші військовослужбовці у зоні проведення АТО ціною власних життів відстоюють цілісність та незалежність нашої держави. Миколаївщина – це Україна. Україна – неподільна. Слава Україні, – сказав голова облдержадміністрації.Всі новини  →