Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
05 Вересня 2014

Микола Романчук: Ми робимо усе, щоб наші бійці були екіпіровані

Тема: Події

Сьогодні, 5 вересня, перший заступник голови облдержадміністрації Микола Романчук зустрівся із матерями та дружинами військовослужбовців 19-го батальйону територіальної оборони, який нещодавно був відправлений в зону проведення АТО на Сході України.

На початку зустрічі жінки наполягали на тому, щоб бійців, яких днями відправили до зони АТО, повернули до Миколаєва і провели з ними повторне військове навчання. Також, вони звернулися до обласної влади з вимогою посприяти оснащенню військовослужбовців необхідним екіпіруванням. Також найголовнішим для жінок є отримання оперативної інформації із зони АТО про участь їх чоловіків та синів у військових діях. 

Перший заступник голови облдержадміністрації запевнив, що він буде тримати ситуацію на особистому контролі. Також Микола Романчук повідомив, що особисто спілкувався із військовим комісаром області Олександром Івановим, який підтвердив, що бійці 19-го батальйону територіальної оборони не знаходяться на передовій. Окрім того, у бійців немає проблем із харчуванням. За словами Миколи Павловича, обласна влада робить усе для того, щоб допомогти нашим бійцям, які захищають країну від російського агресора. Перш за все, це стосується екіпірування наших військовослужбовців.

- Сьогодні основне завдання - зберегти цілісність і незалежність України. Тому, наші бійці виконують свій бойовий обов’язок. За дорученням голови облдержадміністрації Вадима Мерікова, ми будемо робити усе, аби їм допомогти. Є питання, які можна вирішити негайно, а є й такі, які ми будемо вирішувати на рівні Міністерства оборони. Хочу зазначити, що не залишаються осторонь і райони Миколаївщини, які надають допомогу з екіпіруванням нашим бійцям. 60 бронежилетів вже було відправлено бійцям, з районів постійно надходять чергові партії індивідуального захисту. 260 бронежилетів найближчим часом передадуть нашим хлопцям від Міністерства оборони України. Ми робимо усе, щоб наші бійці були повністю екіпіровані, - зазначив Микола Романчук.

Жінки мали змогу на власні очі побачити чергову партію бронежителів, які надійшли від районів Миколаївщини. 

Матері та дружини військовослужбовців погодилися із єдиним першочерговим завданням – забезпечити наших бійців всім необхідним.   

Перший заступник голови облдержадміністрації запропонував написати матерям і дружинам військовослужбовців заяву на ім’я голови облдержадміністрації Вадима Мерікова, де вони мають викласти свої вимоги, аби надалі приймати результативні рішення. 

Скоординована робота між волонтерами та облдержадміністрацію щодо надання допомоги миколаївським військовослужбовцям буде тривати і надалі. 

У ході спілкування з Миколаю Романчуком та волонтерами, матері та дружини миколаївських військовослужбовців дійшли згоди про збір вантажу з усіма необхідними речами для наших бійців, який днями буде їм переданий.

 

 Всі новини  →