Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
04 Жовтня 2014

Вадим Меріков: Не можна наведення порядку в бомбосховищах перекладати з влади на волонтерів та мешканців будинків

Тема: Події

Сьогодні голова облдержадміністрації Вадим Меріков особисто переконався в плачевному стані бомбосховищ. Разом з волонтерами він оглянув укриття, розташоване в будинку №9 по пр. Леніна. Купа непотребу, сміття, жахлива вогкість і завалені проходи – таке стан більшості бомбосховищ в області.

– По звітності стан бомбосховищ дуже гарне, як і за кількістю людей, які вони можуть прийняти, але насправді ви бачите, що стан їх не таке вже і відмінний. Тому в понеділок, мною особисто буде проведено нараду в обласній адміністрації, куди ми запросимо мерів міст, керівників районних адміністрацій міста Миколаєва. Я думаю, що вони повинні спільно з директорами ЖЕКів відпрацювати всі ділянки, де в період бойових дій могли б знаходитися люди. Ми поставимо завдання, щоб за тиждень, згідно з планом, бомбосховища повинні бути приведені в порядок, а не перебувати в такому стані, в якому, ми побачили їх сьогодні. Тут винна лише місцева влада, в обличчі і мера міста, і глав районних адміністрацій, і керівників ЖЕКів, відповідальність на них. Не можуть навести порядок у підвалі – хай йдуть і пишуть заяву, – сказав Вадим Меріков.

Керівник області подякував волонтерів, які показують реальний стан бомбосховищ, допомагають, прибирають, наводять лад у захисних спорудах. Він упевнений, що представники влади, повинні не просто приєднатися до цієї роботи, а бути попереду цього руху.

Якщо порівнювати готовність бомбосховищ в області, то, за словами Вадима Мерікова, в Миколаєві ситуація трохи краще, ніж в інших містах області.

– У місті Баштанка, Баштанському районі, місті Вознесенську – набагато гірше. Багато бомбосховищ приватизовано, багато знаходиться в комунальній власності і в поганому стані. Тому потрібно працювати і наводить порядок, – зазначив керівник області.

Кандидати в народні депутати почали марафон і запропонували іншим кандидатам за 48 годин прийняти виклик і, надівши рукавички, провести прибирання у бомбосховищах.

У свою чергу Вадим Меріков сказав, що не в рамках виборчої компанії, до цієї акції приєднаються працівники облдержадміністрації.

– Ми підтримаємо акцію. У ній візьмуть участь наші співробітники облдержадміністрації, а також ми запропонуємо міському виконкому вийти і навести порядок в бомбосховищах. Для перевірок бомбосховищ створено комісію при облдержадміністрації, яка займається контролем та перевіркою стану таких споруд в області. В принципі комісія діюча, вона працює і намагається контролювати, але, напевно, не достатньо людей і часу, – зазначив голова облдержадміністрації.

Вадим Меріков впевнений, що до цієї роботи треба залучати мешканців будинків, заздалегідь їх інформувати про такі суботниках. Адже сьогодні на прибирання ніхто з мешканців не вийшов.

– На превеликий жаль, люди просто не знають, що сьогодні наводять лад в їх підвалах і спорудах. Я думаю, що якби люди знали, вони б прийшли і так же підтримали. Але знову-таки, я ще раз хочу сказати, що для цього є сили в районних адміністраціях, є сили у міському виконкомі, є люди, які повинні це робити, наводити порядок, ремонтувати. Не можна перекладати це з влади на волонтерів і на мешканців будинків, – вважає Вадим Меріков.Всі новини  →