Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
16 Листопада 2014

У Миколаєві з'явилося військове містечко для морських піхотинців

Тема: Події

У морських піхотинців з'явилося своє військове містечко, а його урочисте відкриття приурочили до Дня морської піхоти України. Командувач Військово-морськими Силами України, віце-адмірал Сергій Гайдук і голова облдержадміністрації Вадим Меріков перерізавши стрічку, оглянули приміщення та територію, де розміщуватимуться підрозділи морської піхоти. Нова військова частина знаходиться на території колишньої Миколаївської загальноосвітньої школи соціальної реабілітації, на півострові Аляуди.

За словами віце-адмірала, робота по дислокації військового містечка почалася в квітні поточного року і була складною, але завдяки підтримці обласної і міської влади вдалося пройти непросту процедуру передачі приміщення з відомства Міністерства освіти до відомства Міністерства оборони України. «Дислокація морської піхоти в Миколаєві – це один із кроків реалізації директивних документів щодо дислокації Військово-морських Сил, підрозділів і частин у новому адміністративно-територіальному розподілі. Я дуже радий, що нам це вдається реалізовувати не в теорії, а на практиці на прикладі цього військового містечка. Зараз містечко на 60-70% відповідає потребам батальйону морської піхоти. Ми з губернатором обговорили питання дообладнання ще одного корпусу гуртожитку, що дозволить нам розмістити тут 200 військовослужбовців-контрактників. Необхідно доукомплектувати камбуз, потрібно провести ряд заходів для дообладнання паркової зони та полігонної зони для підготовки»,  розповів він. Сергій Анатолійович зазначив, що питання вже вирішене, тепер потрібно закласти в державний бюджет 2015 року відповідне фінансування: «для того, щоб на другу річницю Дня морської піхоти ми разом могли  подивитися, як перетворилося це військове містечко».

Розповів командувач і про плани відродження будівництва військових кораблів. «У нас сьогодні 2 проекти, перший – корвет проекту 58250, який будувався на ЧСЗ. А у жовтні був підписаний контракт між Міністерством оборони України та Київським заводом «Ленінська кузня» з будівництва двох артилерійських катерів класу «Гюрза», з урахуванням того, що катери будуть побудовані до 2015 року, з можливостями виконання завдань, як на морі, так і на річці. І ми сподіваємося, що вони в 2015 році поповнять бойовий склад Військово-морських Сил», – сказав Сергій Гайдук.

Крім того, він розповів, що Міністерству оборони планують передати будинок по вулиці Чайковського, що дозволить після реконструкції приміщень, забезпечити 40 сімей військовослужбовців житлом.

У свою чергу Вадим Меріков зазначив, що «потрібно провести капітальні ремонти, допомогти військовим, щоб вони могли на території містечка повноцінно працювати. Ми зі свого боку зробили все для того, щоб прискорити процес передачі комплексу споруд для військової частини 2802».Всі новини  →