Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби УкраїниПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим


�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
25 Листопада 2014

Позачергова сесія облради: Тарас Кремінь та Олександр Лівік - гідні представники регіону у Верховній Раді України

Тема: Події

Сьогодні, 25 листопада, відбулася позачергова сесія обласної ради. Перед початком засідання голова облдержадміністрації Вадим Меріков і глава облради Тарас Кремінь нагородили миколаївських Героїв-військовослужбовців, які проявили мужність та героїзм у боротьбі з сепаратизмом і російською агресією на сході країни.

Так, орденом «За мужність» ІІІ ступеня нагороджено Алтухова Олександра Сергійовича - солдата, гранатометника аеромобільно-десантного взводу аеромобільно-десантної роти аеромобільно-десантного батальйону; Альховікова Сергія Вікторовича, капітана, командира зенітного ракетного взводу аеромобільно-десантного батальйону; Бойченка Миколу Володимировича, сержанта, командира відділення протитанкового взводу аеромобільно-десантного батальйону; Гайченка Олександра Анатолійовича, солдата, старшого водія гранатометного взводу аеромобільно-десантного батальйону; Горгуля Павла Борисовича, сержанта, обчислювача мінометної батареї аеромобільно-десантного батальйону; Красножона Олександра Івановича, молодшого сержанта, навідника аеромобільно-десантного взводу аеромобільно-десантної роти аеромобільно-десантного батальйону; Ліньова Володимира Володимировича, солдата, водія аеромобільно-десантного взводу аеромобільно-десантної роти аеромобільно-десантного батальйону; Лозовенка Владислава Анатолійовича, сержанта, санітарного інструктора приймально-сортувального відділення медичної роти.

Головне питання порядку денного – складання повноважень депутатів обласної ради, які стали новообраними народними депутатами України. Мова йде про Тараса Креміня і Олександра Лівіка. Голова облдержадміністрації Вадим Меріков привітав їх. «Тарас Кремінь віддав області та обласній раді невеликий період часу, але в той же час показав, як необхідно працювати депутатам. А ті сепаратисти, які сьогодні виступають і яких народ вже жене з вулиць нашої області, будуть люстровані виборчим процесом, який відбудеться найближчим часом. Люди дадуть оцінку всім, хто сьогодні намагається використовувати політичний фарс з приводу голосування та інших питань», – сказав Вадим Меріков.

Крім того, голова облдержадміністрації нагадав присутнім депутатам і про горе-реформи. «Я не буду зараз говорити про дитячі садки і школи, які у зв'язку з реформами Януковича, Партії регіонів і комуністів були просто закриті, як у нашій області, так і в Україні. Цій темі варто присвятити прес-конференцію або круглий стіл».

Він упевнений, що новообрані депутати – гідні представники регіону, які не тільки зможуть об'єднатися в сильну депутатську групу, а й прийняти ряд важливих рішень для «України, українського народу та Миколаївської області».

Тарас Кремінь відзвітував про виконану роботу на посаді голови облради. Він зазначив, що головними і пріоритетними завданнями для обласної влади були надання підтримки військовослужбовцям та їхнім родинам, а також попередження соціальних конфліктів.

 Всі новини  →