Миколаївська обласна
державна адміністрація
офіційний сайт

Обласна державна адміністрація

Районні державні адміністрації

Миколаївська обласна рада

Економіка

Регуляторна політика та підприємництво

Взаємодія з громадськістю

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Європейська інтеграція

Євроатлантична інтеграція

Адміністративні послуги

Центри надання адміністративних послуг

Громадська рада

Державні інформаційні ресурси

Реагування на критику

Децентралізація державної влади

Офіс розвитку Миколаївщини

Інформація для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Очищення влади

Режим підвищеної готовності

Герої не вмирають

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Миколаївська обласна виборча комісія інформує

Інтерактивна мапа проектів будівництва

Державний кордон України

100-річчя державної служби України

Регіональна комісія з реабілітаціїПредставництво Президента України в Автономній Республіці Крим�������� �������� ����������� ������ �� ����� �� 2020 ����Важлива інформація для громадян, вимушених залишити свої оселі.
25 Листопада 2014

У Миколаївській області з'явиться Рада волонтерів

Тема: Події

Таке рішення було прийнято сьогодні на зустрічі представників громадських організацій та волонтерів з головою облдержадміністрації Вадимом Меріковим та його заступником Оксаною Янішевською.

Вадим Меріков подякував волонтерам за допомогу і підтримку української армії, військовослужбовців та їх сімей. «Ви робите вагомий внесок у підтримку армії. Сьогодні, на жаль, держава не може впоратися з багатьма проблемами і в армії, і в цілому в суспільстві. Але ця ситуація склалася не за один день, це наслідок того режиму і не однієї влади за час існування нашої незалежної України, коли наша армія просто розкрадалася. І коли прийшов час захищати територію України і український народ, на превеликий жаль, патріоти-військовослужбовці не були нічим забезпечені. Держава пограбована в повному розумінні цього слова. І ваша велика заслуга, що хлопці сьогодні мають спецзасоби і все необхідне на передовій. Величезне вам спасибі. Запевняю вас, що Президент України високо оцінює роботу миколаївських волонтерів », - розповів Вадим Меріков.

Керівник області впевнений, що скоординована робота влади і волонтерів дасть можливість реалізувати всі проекти і плани. Він зазначив, що представники обласної влади готові йти на зустріч і допомагати. «Така Рада дуже важлива для всіх, я готовий працювати як з керівництвом Ради, так і з кожним з вас. Я насамперед ваш помічник ».

У свою чергу керівник громадської організації «Оберіг» Ольга Малярчук зазначила, що всі волонтери вже давно об'єдналися, «кожен працює за своїм напрямом, при цьому між усіма волонтерами є зв'язок, але для більшої і кращої координації, в першу чергу з адміністрацією, важливо створити раду».

Волонтери визначили три основних напрямки, за якими вони працюють: постачання армії, медичне забезпечення поранених і їх реабілітація, а також соціальна сфера, в яку входить і допомога з оформлення документів, і допомога переселенцям. У кожній сфері вони планують створити певні напрямки і закріпити за ними конкретних людей.

Представник організації «Крила Фенікса» Олександр Діордієв розповів, що волонтери вже обговорювали формат Ради. На їхню думку, це не повинен бути роздутий орган, а 3-5 чоловік, які і будуть координаторами.

Тому вже сьогодні волонтери загальним голосуванням обрали голову Ради, його заступника, який також буде очолювати напрямок по підтримці армії, секретаря Ради та 2 членів, один з яких буде курирувати медичну сферу, другий - займатиметься соціальними питаннями.

Раду волонтерів при облдержадміністрації очолив Валерій Кисельов, координатор проекту «Народна броня», його заступником і куратором з надання допомоги армії став його соратник по проекту Максим Доскоч, секретарем ради призначили голову громадської організації «Патріот» Тетяну Поліщук. Представник організації «Крила Фенікса» Лариса Снігур буде курирувати питання медицини, а глава «Оберегу» Ольга Малярчук - соціальну сферу.

Вадим Меріков запропонував протягом наступного тижня скласти положення про раду, яке буде винесено на наступну нараду. Кожен представник зможе внести свої корективи і поправки.Всі новини  →